Bitkisel Tedavi

Aşağıda beyin tümörü üzerinde etkileri bilimsel olarak araştırılmış ve kanıtlanmış bitkilere ait bilimsel makalelerden derlenmiş güvenilir bilgiler vardır:499 comments:

«En Eski   ‹Eski   1 – 200 / 499   Yeni›   En yeni»
Adsız dedi ki...

Adnan Akar ve kanser deşifresi ekibi hakkında ne düşünüyorsunuz

Adsız dedi ki...

Atabay Güveloğlu hakkında ne düşünüyorsunuz peki

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

herkes hakkın da bişey söylemişsin.ispat varmı yok .sendemi bu işlerle uğraşıyon herkes yavşak senide tanıyalım kendinden bahset aydınşlat bizi

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

[KANSER TEDAVİSİ] ile ilgili yaptığım araştırmalarımda karşılaştım Sözde Herbalist Atabay Güveloğlu'na. Dayımın Beyninde Tümör vardı. Kanserin hastadan çok yakınlarını etkilediğini anladık. Atabay'ın web sitesinde (www.atabayguveloglu.com) iyileştiğini idda ettiği kişilerin tamamını araştırmaya başladık. Araştırtığımız kişilerden sadece 1 kişiye ulaştık, ulaştığımız kişinin, iyileştiğini söylediği Kanser hakkında çelişkili ve yanlış ifadeler kullanmasından hastalıkla ilgili bilgisi olmadığını anladık. Anlamamıza rağmen bir umut diye "1987'den beri yaşayan kanser hastam var" sözüne kandık ve Atabay'ın bitkisel ilacını kullanmaya zor da olsa karar verdik. Bizden talep ettiği 2000 (iki bin) Euronun 400'ünü Muzaffer abiden borç aldık. (Banka Adı : Türkiye İş Bankası. Hesap Sahibi : Atabay Güveloğlu Doğal Sağlık ürünleri San.Tic Ltd. Şti. Şube Adı :. Mersin (İçel) Pozcu Şubesi Şube Kodu : 6606 Hesap Numarası : 0612 911) Bu hesaba yatırdık.

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

Bu şerefsiz sözde fabrikasındaki bekci,ascı,hademelerin cep telefonlarını internete hasta olupta iyileşmiş gibi gosteri kendi internet sitesinde yayınlar .Bu şarlatan büyük bilim adamlarına saldırır cunku kendi cıkarlarına aykırı beyanlarda bulunup televizyonda bizzar bu sarlatanın katıl oldugunu ispatlamıs bilim adamlarıdır. Burdan bu sarlatan pislik katilin yargılanması icin bir gurp olusturuyorum .ARTIK YASALARIN ACIKLARINDAN FAYDALANIP YUZLERCE OLDURDUGU HASTAYA RAGMEN RAHAT RAHAT 34 TC**** MERCEDES PLAKALI ARACIYLA RAHATCA DOLASAN BU KATİL KOPEGİN REZALETLERİNİ ACIKLAYACAGIZZZ. BU NEDEN YARGILANMIYOR DERSİNİZ? CUNKU KANSER HASTLARININ SAGLIK RAPORLARINDA KANSER OLDUKLARI BELGELENDİGİ İCİN BU SARLATANIN YOLLARDAN TOPLADIGI BİTKİLERLEN İYİLESECEK OLAN HASTALARI OLDURDUGU MAALESEF ORTAYA CIKMIYOR. Bu sarlatandan magdur olanlar HASTANIZ KANSERDEN ÖLMEDİ BU SARLATANDAN BİNLERCE DOLARA ALDIGINIZ KARISIMLARDAN OLMUSTUR. MAGDUR HERKESİ ATABAY SARLATANINA SAVAS ACMAYA CAGIRIYORUM
Kendisi kanser hastlarının üzerinden para kazanmayı adet edinen iyileşecek hastalara tedavilerini yarıda kestirip yoldan topladıgı otları karısıtırıp iciren bir sarlatandır. Maalesef yargılanıyor ama ceza almadan yırtıyor herseferinde cunku kanser hastaları oldukten sonra otopsi yapılmıyor bu sarlatan katilde ortalarda gunde binlerce dolar kazanmaya devam ediyor.

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

arkadaşlar yapmayın lütfen ben bu iki adam hakkındada burda bi kaçkere yazdım ikiside dolandırıcı. ikisinin de yaptıkları karışımları kullandım umut tacirleri dolandırıcılar. hatta atabay güveloğlu deşifre programına bile çıktı. bize yaptıkları ilaçları kanser hastalırınada veriyor ve insan sağlığıyla resmen dalga geçiyorlar. hatta bi ara atabayın yanında çalışan eczacı olduğunu söyleyen atabayın yardımcısı konumundaki bayan ayşe hanım bu suçtan dolayı cezaevine bile girdi. şuan cezaevindemi bilmiyorum. ben bunların herşeyini biliyorum atabayla bi ara arkadaş gibiydik sık sık görüşürdük telefonda. eski ortağıyla olan problemlerini şirket içi kavgalarını bile biliyordum inanmayın ben inandım kullandım mahvoldum. giden paraya değilde artan sedeflere çare bulamıyorsunuz sonunda. oğlu tarkanda aynı. aynı ilaçlar. onunlada telefonda kavga ettim o kadar sinirlendimki ofisini bile basmaya gidecektim. şunuda söylemek istiyorum iyileştirdiği sedef hastalırının telefonlarını veriyorlar açın konuşun diye verdikleri telefonlara hep kendi adamları ve yakınları çıkıyor iyi olduk diyorlar. bırakın para verip onlardan ilaç almayı onlar para verse dahi kullanmayın ilaçlarını çünkü hiç bir faydası yok aksine zararları var sedeflerinize. illa alıcam denicem diyorsanız para verip alın ama kullanmayın dolandırıldığınızla kalırsınız sedefleriniz artmamış olur saygılar sevgiler şifalar diliyorum Gönderen: semih ugur Gönderme Tarihi: - 01/24/2008 : 03:22:39 Kaynak

Adsız dedi ki...

Merhaba
Arkadaşlar yazılarınızı okudum ve çok büyük çelişkiye düştüm.Şuanda atabay beyde tedavi görmekteyim. 4. aya girdik.İlaçlarımı hiç aksatmadan sabırla kullanıyorum.Bir iyileşme göremedim.Hatat çoğaldı ama bunu olacağını baştan demi,şlerdi.Önümde 2 ay kaldı. Bu tedavi son umudum ve bu tedaviye başlarken daha önce iyileşenleri aradım hepsi tedavinin yararını anlattı ama yalan da olabilir çünkü bir ara TV ye çıkmıştı bu kişilerin para karşılığı yalan göylediği.Şimdi ne olacak bilmiyorum.İşimiz bir kaç insanın vicdanına kalmış gibi görünüyor.Allah yardımcımız olsun MECBUR KALINCA DENİZE DÜŞMEDEN DE YILANA SARILIRSIN ! ! !
Gönderen: Zehrakaplans Gönderme Tarihi: - 03/24/2008 : 08:26:31 Kaynak
Arkadaşlar bu Güveloğulları ile ilgili ben gebelikte sedef hastalığı başlıklı konumda yeterli bir açıklama yapmıştım sanırım. Ama gerekirse burda açılan her konu başlığındada yazıcam artık. Lütfen kendinizin ve sevdikleriniz iyiliği için bu tür insanlardan medet ummayın. Sonucları gercekten çok can acıtıcı olabiliyor. Birde size söylemek istediğim tıp bu kadar ilerlemiş bilim adamları atomu bile parçalarına ayırabiliyorlarken daha sedefe çare bulamadılarda, bu hiçbir tıbbi bilgisi olmayan para tüccarlarımı bizi iyileştirecek. Neyse son sözüm şu, ben denedim çok canım acıdı (Keşke sadece parasal anlamda olsaydı) inşallah sizlerin canı acımasın... Sevgiler...
Gönderen: Zehrakaplans Gönderme Tarihi: - 03/24/2008 : 10:23:37 Kaynak
ben de kullandım ama hiçbir etkisini göremedim.hatta bi ara gazeteye bile ilan vermeye başlamıştı bu arkadaşlar.yok biz sedefi kesin olarak geçiriyoruz diye.o zaman sene 2001 di.aradan 7 sene geçti. ben daha geçirdikleri bi kişi bile göremedim.
Gönderen garbojosa Gönderme Tarihi: - 03/24/2008 : 11:22:02 Kaynak
Bu Rezaletten Haberiniz Var mı?Ünlü Herbalist (!) Nitelikli Dolandırıcı Atabay Güveloğlu hakkında daha önce hiç duymadığınız rezalet olaylar bu sitede yer almaktadır.. Tüm olaylar yaşayanlar tarafından yazılmıştır..
Şu sıralar polis tarafından aranan ve sitesi hakkında defalarca kapatma kararı çıkan ve iş yerleri mühürlenen bu üç kağıtçı ihtiyar bunağın yaptıklarının tamamını yazmak bile mümkün değildir.. Hastaları vefat etmeye başladığı zaman "Yahu bunlarda ölmeye başladılar" diyerek cep telefonlarını kapatan ve Ceza evinde bulunduğu süre içerisinde hastalarına yurt dışına eğitime gittiğini söylettiren bu şahıs halen çaresiz hastaları umut tezgahına düşürüp kandırmaktadır..
Nitelikli Dolandırıcılıkla herbalistlikten daha çok ün yapmış olan herbalist atabay güveloğlu çaresizlikten dolayı sağa sola iftira atmaya başlamıştır ve şu sıralar cezasını adalet önünde vermak için aranıyor...
Evinde ve iş yerinde yapılan eş zamanlı baskınlarda onlarca ruhsatsız silah ve yüzlerce mermi yakalanmıştır.. Firarda ve aranmakta olduğundan dolayı ne yapacağını bilmez bir halde eski çalışanları başta olmak üzere sağa sola çamur atmaya başlamıştır. Bu hareketi "Son Çırpınış" olarakta nitelendirmek mümkündür..

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

yazık çok yazık hastalara günah.

Adsız dedi ki...

merhaba arkadaşlar.beyin tümörü denilen hastalıkdan 6 ay önce ameliyat oldum şuanda temodal ilaç tedavisi kullanıyorum ve tedavimin sonuçlarını görüyorum .her zaman araştırmakda yarar verdır bana ilaçları verirken doktor gerçekten doğru ilaçları verdi doğru teşhismi koydu hep araştırdım bu tür konularada bir doktora bağlı kalmayın .özellikle kendinizi caresiz hissetmeyin kendinizi en güçlü hissedeceğiniz zaman bu süreç olmalı cünkü olumsuz düşünmek yanlış kararlar vermek sizi bu tür sahtekarların eline düşürür, bu konuda aileler cok hassas oluyor sizi sizden cok düşündükleri için ne duysalar inanıyorlar ama kendi kararlarınızı kendiniz verin ve asla kendinizi caresiz hissetmeyin .dünya bilimi insan vucudunda beyine salgıladığı bi sıvı buldu o sıvı ölümsüzlüğün sıvısı ama acıklamak işlerine bile gelmiyor .hani heğimiz biliriz lokman hekimin ölümsüzlüğe bulduğu careyi ama kimse o carenin ne olduğunu bilmez işde o care şuan tıpın bulduğu care .o sıvıyı önemli olan beyine salgılamak ikanser iseniz sakın yenik düşmeyin mutlu olun neşeli olun kim ne derse desin duymayın o sıvının kaynağı mutluluk bu tür hastalıklarda hasta o sıvıyı beyine salgıladığı zaman sadece beyin tümörü değil bütün hastalıkları yenebiliyor .bu tür bitkilerde ve sahtekarlarda umut aramayın bende ömer çoşkun hakkında bazı şeyler duydum ama hala dışarda elini kolunu sallayarak geziyorsa anlayinki sizi sizden başkası tedavi edemez .kaynak enver

Adsız dedi ki...

arkadaşlar burdurlu lokman aktar ismail talaşçı diye bi adam var. hakkında bilgi sahibi olanınız var mı? tedavi etmese de hayatı uzattığını ve yaşam kalitesini artırdığını ve kansere bağlı aşırı zayıflama iş görememe gibi durumların azaldığını duyuyorum sağdan soldan. ama bu da şarlatansa ya diğerleri gibi..

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

seviglimde iyi huylu beyin tümörü var... ne yapmamız gerekiyor ? doktorlar tedavi yolu göstermiyor... biraz aydınlatır mısınız lütfen ?

Adsız dedi ki...

babamda sedef hastalığı var 4aydır. biz tarkan güveloğluna gitmeyi düşündük... bir köylümüz bi arkadaşının iltihaplı sedef olup bu doktorun verdiği merhemlerle tamamen iyileştiğini söyledi bayram ziyaretlerimizde. tabi insanlara güven olmuyo ama bu adamın adını hemen söylemedi, önce arkadaşıyla iletişime geçti, ondan öğrendi.kendi gözüyle gördüğü bir olay olarak anlattı. bu sebeple gitmeli miyiz sizce? elimizde iyileşen bir hasta örneği var???

Adsız dedi ki...

ben de yaklaşık 2 yıldır sedef tedavisi görüyorum. doktorumun verdiği merhemle yaraların tamamı iyileşmişti. merhemleri kullanmayı bıraktım bir süre sonra ilk sefrdeki gibi olmasa da yaralar tekrar oluşmaya başladı ama sadece dizimle ayak bileği arasında. kremleri tekrar kullanmaya başladım yavaş yavaş geçiyor. arkadaşlar demem o ki; -yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi- bilim, ilim, tıp bu kadar ilerlemişken ve sedefe çare bulunamamışken hiç bir eğitimi olmayan bu insanlara tamah etmeyelim, güvenmeyelim. Allah ıslah etsin bu tip insanları. Allah muhtaç duruma düşürmesin.
herkese acil şifalar diliyorum.

Adsız dedi ki...

herbalist Şevki Güngör hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? yada bir bilgisi olan varmı?

Adsız dedi ki...

atabay şerefsizi öldü gitti, kendisi iyileştirseyddi pezevengin evladı..

Adsız dedi ki...

iyi ki bu siteyi görmüşüm. herbalis bozkurtbey diye birine mail göndermiştim şu anda vazgeçtim ondan medet ummaktan. ama ne yazık ki doktorlar da sedef hastalığına çözüm gösteremiyor...

Adsız dedi ki...

evet arkadaşlar sakın o kişiler inanmayın bizim hastamıza çok büyük sorunlar actı inandık biz kandıksizler kanmayın ordaki numaraları aramayın hepsi yalan ebnim abimin beyin tümörü için ilaç aldı paramızın gittinemi yanalım tümörün bir ayda inanılmaz büyüdügünemi evet bıkarkınküçülmeyi inanılmaz büyümüş iyi huylu tümör doktor bu büyüyen cisn degil neyaptınız diye çokkızdı söylemdik korkumuzdan ama bunlarakanmayın hepsi yalan...

Adsız dedi ki...

insanlar ne kadar kötü böyle bi durumda insanlar acılıyken bi acıda bu sahtekarlar veriyo benim abimdede beyin tümörü var yeni ameliyat oldu demekki önce allah sonra doktorlarımız....... yüce rabbim şifa isteyenlere şifa verir inşallah

Adsız dedi ki...

ya herbalist delçuk kaya hakkında bilgisi olan varmı

Adsız dedi ki...

acien bilgisi olan varsa yazarsa selçuk kayayı.ona göre ürün almaktan vazgeçeriz

Adsız dedi ki...

selçuk kaya demek istedim

Adsız dedi ki...

sizdoktorlardan başka kimseye inanmayınn çünkü bu insanlar kandırıyorlarr hem duygularınız yıkılıyor kimseye güven kalmıyor hem maddi yönden biz adnan akardan aldık.yetmedi ömermidir nedir o adamdan yani bunları ben gördügüm yerde şikayet ediyorum edebilecegimyerlere bizim hastamıza çok zararları oldu.

Adsız dedi ki...

Gormus, gecirmis bir kayinpederim var. Dedi ki; elbetteki sifa var bircok bitkide, ilacta. Bunlarla fayda dagittigini idddia eden biri eger cok para istiyorsa sakin inanma. Gercekten durust biri makul olcude birsey talep eder..

Adsız dedi ki...

Herbalist Bozkurtbey ile ilgili bilgisi olan var mı?Bu adam ile ilgili internette olumsuz yoruma rastlamadım.
Bu da diğerleri gibi şarlatan mı değil mi? Bilgisi olan varsa çok sevinirim.
Teşekkürler.

Adsız dedi ki...

arkadaslar sedef ,icin argan yagı iyi geliyormus ucuza satan turk firmaları var-saf olarak
100 ml yi 37 tl ye satıyorlar ben aldım (20 ml lik olandan ama ufak benımkı )
birkac kisinin sedefine iyi gelmis belki size de yarar inşallah

bir de toz zencefil bircok derda devadır kendim hep yemeye calısıyorum
allahu teala hepinize şifa versin inşallah

Adsız dedi ki...

babamda beyin tümörü grade 4 çıktı.ailece yıkılmış durumdayız. doktorlar yapacak birşey yok diyorlar. ameliyata yanaşmıyorlar. radyoterapi diyorlar. alterntaif tedavi yöntemleri aklımıza geldi daha kimseyi aramadım. çaresizlik içindeyiz. sahtekar olduklarını bende bir ay önce söylerdim ama şu an umut yok umut arıyoruz. diğer kişiler hakkında yorumlarınızı okudum. Adnan akar ile ilgili de yorum yapmanızı rica ediyorum.
Allah razı olsun. duanıza muhtacım.

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

annemiz MDS (kan hastaligi) hastasi ve bizde care ariyoruz. Bozkurt beyle görüstük ve gönderecegi ilaclarla annemizin 4-6 ay arasinda tamamem iyilesecegini söyledi.
Bozkurt beyin hakkinda bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim.

Adsız dedi ki...

Kesinlikle yalan!

allah dostu dedi ki...

Arkadaslar oncelikle selamun aleykum.Allah (c.c) tum kanserli yakini olan kardeslerimize sabirlar versin..benimde basimdan gecti.hastanenin yolunu bilmezken terapillerden dozlardan kurlerden formullere kadar herseyi ogrendik..ailece yikildik bize nasil olur dedik isyan edercesine hayata darildik..ama tek seyi unuttuk sifayi veren yuce rabbim.herkes bisey soleddi yok 4 ay en fazla yok 6 ay...git gide karamsarlik derken ayni dertten son evrede iken kurtulmus biri ile tanistim oda anlatti basindan gecenleri ve kurtulusunu...biri bilmem nereden cay getirtmis biri ot derken biri bal derken hep ticari kazanc pesinde insanlarin oyunlarinda care aradik.ben akciger kanseri kucuk disi hucreli 4.evre hastasiyddim..ama 3 yil once..arkadaslar anlatsam sayfalar almaz ama dedigim gibi tanistigim adamin hazirladigi karisimi 3 kur uyguladim ve allah yardimiyla hastaliktan eser kalmadi
.herbalistmis balmis inanmayin.hep ticari rant pesindeki uckagitcilar..ama sizde caresizim diyorsaniz yaniliyorsunuz..dermanda allah tandir bi iznillah.yemis oldugum karissimi burda yazarsam forum kurallari gereggi silinebilir.bende bunu hasta olan arkadaslarimla paylasmak isterim..allah rizasi icin paylasirim herhangi bir menfaat beklemem.aramak isteyen bbana 0.543.201.94.98 nolu hattan ulasabilir.merak etmeyin bu karisimi siz kendiniz yapacaksiniz evde..kemoterapiler radyoteraapiler onleyicidir sadece tek basina birsey yapamaz.kimseden medet ummayin reklamlara inanmayin.allah yar ve yardimcimizddir daima.allaha emanet olun

adsiz dedi ki...

Karisimi biz nasil hazirlayacagiz bilgi verirseniz sevinirim..

adsiz dedi ki...

ALLAH IM RAHMETIYLE TUM UMMETI MUHAMMEDI BAGISLA.KARDES TELINI YAZ ARAYAYIM SENI.

Adsız dedi ki...

ismail talaşçı burdurlu aktar tüm kanserleri çözebilirim kanser hastalarını iyileştirdiğini söylüyor ve youtub ta videoları var iyileştirdiği hastaların. acaba bu dedikleri gerçekmi yoksa SAHTEKARMI BU ADAM.BİLGİSİ OLAN LÜTFEN PAYLAŞSIN.

allah dostu dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
murat kılınç dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
murat kılınç dedi ki...

allahın dostuymuş. birilerini kandıracaksan en iyi yollardan biri. dini duyguları sömür. tutar. sürekli allah'ın adını ağzına alıyosun. damardan girmişsin olaya.
telefonunu veriyosun da neden o süper karışımı yazmıyosun şuraya. karışımına tüküreyim senin. bütün dünya bunu arıyo yav. milyar dolar harcanıyor, milyonlarca insan kafa patlatıyor, binlerce insan ölüyor. bizimki çareyi bulmuş. dalga geçer gibi; diyoki adam; arayın sırrımı vereyim.
madem böyle iyi sonuç aldın, hem de bi çıkar peşinde değilsin, yaz ne yapılacağını, yapan yapsın. seni boşuna arayacakmışım hissini uyandırdın bende. bi gariplik olduğu hemen hissediliyor. belliki kötü bi amacın var.

lütfen kanserli yakınları, lütfen kendinizi bunlarla yormayın, vaktinizi boşa harcamayın. gidin hastanızla geçirin bu vakti. bilim adamlarının tavsiyeleri var nette. tuzsuz yiyin, şeker tüketmeyin gibi. onlara kafa yorun.
benim de annem 3 aydır gbm le savaşıyor. malesef savaşın sonu belli. çok üzülücem, çok ağlıycam tabiki. bunun için kahrolmuycam ama. bu bedeli hepimiz ödemek zorundayız. annemden sonra da hayat devam edecek, kısa bir ayrılık yaşayacağız. sonunda kavuşucaz nasılsa. demem o ki: modern tıbba güvenmekten başka çaremiz yok. bir de dua edicez kandimizce. yalvarıcaz allah'a. hoşçakalın...
18 Nisan 2012 12:04

allah dostu dedi ki...

değerli çooook bilmiş murat kılnç kardeşim eğer burda paylaşmam sorun olmucaksa rahatlıkla paylaşırım.buyrun bu da site adresi : http://www.yalovaticaret.com/kanseretedavi/turkce.html.
ayrıca ilaç karışımı medyalarda geniş yer bulmuş canlı yayın programlarına katılmıştır.ilaç abd patentlidir ve amerikada deney fareleri üzerinde %100 sonuç vermiş ve abd bu işin şu anda ticaretini yapmaktadır.ne yazıkki bulan amcamız türk olmasına karşılık türk bilim adamları destek vermediğinden ilaç karışımını abd yapıyor ve ilaç üzerinde de made in U.S.A yazmaktadır.amacım ticaret değildir yada birilerini kandırmak yada bir menfaat beklediğim yoktur.herkese formülü söylüyorum ve sitede de ayrıca yazıyor.lütfen murat kılınç gibi arkadaşlar bu forumda bilgi alışverişi bekleyen insanların kafalarını bulandırmasın,altını çizerek söylüyorum ki herkesi kendi vicdanına bırakıyorum isteyen inanır isteyen uygular isteyen de murat kılınç gibi saha sola negatif mesajlar verir..tabiki şifa ALLAH tan dır..tekrar söylüyorum eğer amacınız üzüm yemek değilde bağcıyı dövmek se siz bir yola varamazsınız.ben bu işin ticaretini yapmıyorum sadece paylaşıyorum allah rızası için..tekrar senin bu gale alınmayacak tavırlarını cahilliğine bırakaraktan site adresinde de kullananların yorumları var ona bakmanı tavsiye ediyorum.ayrıca karışımı yapan amcamızda halen hayattadır bana inanmıyorsanız nevzat amacayı arayın..siz hayata bakmak yerine hayata küsmeyi seçenlerden olabilirsiniz ama o kadar zor bir hastalık ki HASTA olan kardeşlerime amcalarıma teyzelerime yardımcı olmak.karışımı yapacak olan kendinizsiniz uygulayacak olan kendinizsiniz karar size kalmış..ALLAH yar ve yardımcımız olsun

adsız dedi ki...

ha birde şunu ekleyeyim murat kılınç senin gibi birilerine çamur atmak isteyen kendini bilmezler nevzat amcamızı şikayet etmişler ve karışımı adli tıp kurumuna tahlile göndermişler ve ticaret yaptığını ileri sürerek mahkemeye dava açmışlardı..mahkemenin sonucu ve yorumunu alttaki linkten oku sonra bir daha burdan yorum yap.

http://www.yalovaticaret.com/kanseretedavi/images/3.jpg

Adsız dedi ki...

göğüs kanseri hastamız var ameliyata girecek acaba faydası olurmu bilgilendirirseniz sevinirim..

Adsız dedi ki...

nasıl insan bunlar yaa gerçi insan bile değiller..kızım 10 aylık şeker hastası teşhisi konuldu çaresizlikden önüme ne gelirse denemek istiyorum iyiki bu siteyi gördüm..insanların çaresizliğinden faydalanan bu insanlara lanet olsun....

adsız dedi ki...

dediğiniz karışımı uygulamaya başladım herşey için sağolun sonuçlar gelince sizi bilgilendirecem allaha emanet olun.

Adsız dedi ki...

Merhaba Arkadaşlar.
Allah herkese doğruyu bulmayı nasip etsin. Multipl myeloma (kemik iliği kanseri) hastalığına çare olabilecek bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın. Çaresizlik çok kötü. Ama içimizde hep bir umut var. Bu hastalıkla ilgili bir bilgisi olan varsa Allah rızası için paylaşsın. Teşekkürler.

Adsız dedi ki...

Merhaba,
Allah herkese yardım etsin,"Allah'ın dostu kullanıcısına birşey sormak istiyorum,karışımı verdiğiniz sayfadan okudum,bu karışımı bir kere uygulayarakmı kurtuldunuz kanserden?yoksa ilacı da temin ettinizmi Amerika'dan?yani sadece karışım yeterli oluyormu?teşekkürler...

Adsız dedi ki...

Merhaba,
19 mayısta uygulamaya başladım diyen arkadaş,dörtgözle bekliyoruz cevabınızı,umarım herkese umut olursunuz

Adsız dedi ki...

Herkese merhaba
Annem 4. evre akciğer kanseri o kadar çok yayılmışki ne yapacağımızı bilemiyoruz.Nevzat beyin karışımını yapmak istiyorum. Yüce Allahın izniyle annem sağlığına geri dönsün istiyorum . Kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırlarsa çok sevinirim.

adsız dedi ki...

yalnız karışımı uygulamanız yeterlidir ayrıca abd patentli olan ilacı almaya gerek yoktur çok yüksek fiyatta bir ilaçtır.karışımı bulan amcamız türk tür ve hala hayattadır.

Adsız dedi ki...

Verdiğiniz site adresi açılmıyor sayın Allah dostu...

kimyeger kimyager dedi ki...

Merhaba

Ben kimyagerim.Şu an 52 yaşındayım.30 yaşlarında kronik prostatit hastası oldum.
Bu hastalığın tüm belirtilerini (iritatif ve obstrüktif ) çok şiddetli bir şekilde yaşadım.Geceleri 5 kez idrara gidiyordum.
Gündüzleri 2 saatte bir idrara çıkıyordum.Her idrar yapmam bir ızdıraptı.Gündüz ve gece sıcak su torbası ile geziyordum.

Kronik prostatit nedeniyle prostat bezim sertleşti ve şişti.Kültür tahlillerinde bakteri üremediği halde
rahatsızlığım bana çok sıkıntı veriyordu.Eczanelerde şu anda bulunan antibiyotik ve antienflamatuarlardan
hemen hemen hepsini kullandım.Bu ilaçlar PROSTAT BEZİNİN DEFORMASYONUNU ve SERTLEŞMESİNİ ÖNLEMEDİĞİ için
sıkıntılarım hiç azalmadı.Bu arada yine piyasada bilinen bitkisel kürleri ve kapsülleri de kullandım.
(Hazanbel.brokoli.ısırgan,kabak çekirdeği vb)Bunlardan da bir fayda göremedim.
Aile dostum olan ürolog doktorum yaşım genç olduğu için cerrahi operasyona da sıcak bakmıyordu.
Benim iyileşmemin şu andaki bilinen ilaçlarla zor olduğunu ve 50-60 yaşlarında belki bir operasyon
düşünülebileceğini söylüyordu.
Ben bu ümitsizlik içinde değişik bitkisel ilaçlar araştırıp kullanarak 16 yıl daha geçti.

Yaklaşık 6 yıl önce kullandığım karışım bitkisel kürden fayda görmeye başladım ve kullanmaya devam ettim.
Hastalığın verdiği sıkıntılar hemen hemen bitti ve normal yaşama dönebildim.

Hastalığımın iyileşmesinin daha önceki kullandığım ilaçlardan mı yoksa bu yeni denediğim ilaçtan mı
olduğunu görebilmek için yakın çevremde aynı hastalıktan ve BPH hastalığına yakalananlara da ilacımı kullandırdım.
Bu hastalar da şu anda eczanelerdeki ilaçları ve bilinen bitkisel kürleri kullanan fakat İYİLEŞEMEYEN kişilerdi.

Bu ilacı kullanan tüm hastalar ilacın işe yaradığını ve şikayetlerin hemen hemen bittiğini beyan ettiler.
Bu durumu RAPOR,TAHLİL VE HASTA ŞİKAYETLERİNİN AZALMASI ile de tesbit etmiş bulunmaktayım.

Böylece benim de iyileşmemin bu ilaca bağlı olduğu da doğrulanmış oldu.

İlacın benim gözlemleyebildiğim kadarıyla belirgin bir YAN ETKİSİ yok.Tabi bunun detaylı araştırılması gerekir.

Sizlere aşağıda ilacı kullanan hastaların bazılarının bilgilerini sunuyorum:


Adı Soyadı : E.S
Yaşı : 67
P.S:A : 4
Teşhis :Kronik prostatit
Tedavi Başlangıcı : 04.02.2009
Tedavi Bitişi : 12.05.2009
Kullandığı ilaç miktarı : 80 lt
Tedavi sonu P:S:A : 1

Öyküsü : Hasta tedaviye başlarken idrar yaparken yanma ve geceleri 4 kez idrara çıkma şikayetiyle
geldi.Antibiyotik antienflamatuar ve alfa bloker kullanıyordu.Bitkisel ilacımızdan yaklaşık 3.5 ay
düzenli kullandı.Şikayetleri azaldı.Geceleri idrara çıkma 1 kez.idrar akış hızı ve kalınlığı normal
seviyelere geldi.Rezidü idrar miktarı düşük idrar yaptıktan sonra sıkışıklık hissi yok.

Hastamız tedavi sonunda eski doktoruna kontrole gittikten sonra doktoru diyor ki:

( Ben sana 2 aylık kullanımlık ilaç verdim ve 2 ay sonra seni ameliyat etmek istiyordum,
sen ne kullandın böyle iyileştin benim verdiğim ilaçlar bu şekilde bir iyileşme sağlamaz)
Bu yazdıklarım hastanın bana söyledikleridir.

Hastamız şu anda normal hayatına devam ediyor görüşüyoruz sıkıntısı yok.

Kimyager

Kimyager dedi ki...

kimyager

Tel:0-533-427 77 86

Adsız dedi ki...

kimyager satiyomusun sen bunu?
nedir bu karisim?

Hamit

Kimyager dedi ki...

---------
Adı Soyadı : R.D
Yaşı : 71
Teşhis : B.P.H
Tedavi başlangıcı : 08.12.2009
Tedavi bitişi : 19.02.2010
Kullandığı ilaç miktarı : 40 lt

Öyküsü : Hasta tedaviye başlarken idrar yaparken yanma,sık idrara çıkma ve rezidü idrar
şikayetleri ile geldi.Alfa bloker kullanıyordu.
Bitkisel ilacımızdan 2 ay kullandı şikayetleri azaldı.

Hastamız şu anda normal hayatına devam ediyor görüşüyoruz sıkıntısı yok.
Bunlara benzer daha birçok hasta ilacı kullandı ve şikayetleri azaldı.Şu anda da kullanan hastalar var.
Şimdiye kadar bu ilacı kullanıp ta ben bundan hiç bir FAYDA GÖRMEDİM veya şu şekilde bir YAN ETKİSİ oldu
diyen olmadı.Burada isimlerini bildirmediğim başka birçok hasta da ilacı kullandı ve FAYDASINI gördüler.

Ben zaten kendim bu hastalığın bütün belirtilerini şiddetli bir biçimde yaşadığım için ilacı kullanmadan
önceki sıkıntılarını ve kullandıktan sonraki iyileşme belirtilerini çok iyi biliyorum.

İlacın İYİLEŞTİRME etkisini bizzat yaşadım ve gördüm.İyileşmeden önce gerçekten çok ızdırabım vardı.
Bu ızdıraplar anlatmakla olmuyor bunları ancak yaşayan bilir.

Ben hastalığım süresince her doktora gittiğimde yeni bir ilaç var mı o nu da kullanalım diye umutsuzca
yıllarca bekledim.Aynı şekilde bekleyen başka hastaların iyileşmesine belki katkımız olur diye bunları sizlerle
paylaşmak istedim.

Burada anlattığım şahıslar ve olaylar tamamen gerçektir.

Ben bu bitkisel ilaca GÜVENİYORUM ve iyileştirme etkisinin yaklaşık %90-100 seviyelerinde olduğunu biliyorum.


Sayın kronik prostatit hastaları antibiyotikler bu hastalıkta yetersiz kalıyor.Daha önce de belirttiğim gibi
bakteri üremediği halde şikayetler bitmiyor.Ben piyasada bulunan tüm ilaçlardan kutularca kulandım
fakat sıkıntılarım hafiflemedi.Sadece sıcak su banyosu o an için biraz rahatlatır ama çok az bir süre
sonra yine ızdırap başlar.

Bu ürünü kullanın ve sonucunu görün kimyager1960@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimle

Tel : 0-533-427 77 86

Kimyager.

Adsız dedi ki...

KACA SATIYORSUN?

Kimyager dedi ki...

Hamit bey

Ben bu ilacı satmıyorum.Bu ilacı kendim üretiyorum
% 100 bitkisel olarak.Hastaların rahatsızlıklarının şiddetine göre 40-80 lt arasında kullandıkları zaman iyileşirler.

Adsız dedi ki...

Allah razi olsun kardesim. O zaman buradan acik et hangi bitkileri kullanacagimizi. Bu dert yuzunden pek cok dolandarici ile karsi karsiya kaldik. Allah onlarin belasini versin. Senin gibi kardeslerimizden Allah razi olsun hicbir cikar gozetmeden paylasiyorsunuz Allahin bahsettigi ilmi.

Selamlar,
Hamit

Adsız dedi ki...

HAMİT ABİ ALDANMA BU DA DOLANDIRICI...YOKSA TEL FİLAN VERMEY DİREK AÇIKLARDI...AKLI SIRA BURADAN ADAM KALDIRCAK. BUNLAR HEP BÖYLE

Kimyager dedi ki...

adsız kardeşim
ben dolandırıcı değilim.Bu hastalığın tüm belirtilerini yıllarca yaşamış biriyim.Ben bu hastalıkla mücadele ederken birisi bana ben seni bu hastalıktan kurtaracağım dese neler vermezdim.Bu nedenle size hak veriyorum.Rahatsızlığınız eğer kronik prostatitse belirtilerini yazın yardımcı olmaya çalışayım.
kimyager

Kimyager dedi ki...

evet adsız kardeş
eğer rahatsızlığınız kronik prostatitse belirtilerini yazın size ürünü ücretsiz olarak göndereceğim.yalnız benim belirttiğim şekilde düzenli bir şekilde kullanacaksınız.

kimyager

gerçek dedi ki...

bende yorum yapıyorum ama yayınlanmıyor. sebebi sizi açık etmem mi... kim dolandırıcı görüyoruz ve tüm bizi arayan hastalara sitenize yorum yazmalarını öneriyorum.. şöyle bir yorum yazın ki ( bende bitkisel tedavi merkezinde çalıştım ve iyileşen insanları gördüm isterseniz onlarla tanıştırabilirim sizi raporları ve son durumlarını görün diye) yorumunuzun yayınlanıp yayınlanmadığını görün...işte o zaman gerçek sahtekarlar kimlermiş öğrenin. burada forum açma bahanesiyle insanları yanlış yönlendirmek mi alın size gerçek işte...

Adsız dedi ki...

Arkadaslar butun yorumlari okudum ve gorunuyorki herkes birsekilde iyi veya kotu seyler soylemisler. Evet bitkisel bir ilac icin birisi fahis fiyat istiyorsa bu resmen firsatcilik gibi gorunuyor. Sonucta bitkisel bir tedavi ve sonuc verip vermicegini tam olarak bilemiyorsunuz.

Adsız dedi ki...

Arkadaslar ben annemdeki gogus kanseri icin normal tedavinin yaninda bitkisel tedavi yontemlerinide paralel olarak devam etmek istiyorum. Fakat iyi kotu yorumlari okuyunca ister istemez insan herkesten suphelenir oluyor. Bende birkac kisi hakkinda bilgisi olan varsa yorum yapmasini isticem. Ama lutfen bilginiz varsa yorum yapin yoksa sadece yorum yapmak icin yazmayin.
Herbalist Dağıstanlı Recep - Yalova Kendisi ile gorustugumde herhangi hazir bir ilaclarinin olmadigini doktor ve test raporlarina gore 60+60 gunluk tedavi uyguladilarini soyledi. Yani biyopsi sonuclarina, kandaki bilmem nelerin sayimlarina gore tedavi uyguladiklarini ve bunu normal tedavi ile birlikte paralel uyguladiklarini soyledi. Sizce denemelimiyim?
Birde Prof. dr. Ahmet Maranki ve Prof. dr. Ibrahim sarac var. Bunlarin hepsi bitkisel tedavi uzerine uzman insanlar. Denyen sifa bulan varsa lutfen tecrubelerini paylassinlar.

Tesekkurler
Mehmet

bonobo dedi ki...

a. güveloglunun kızı elif guveloglu hakkında deneyımı olan birileri var mi.

adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
SERHAT dedi ki...

Allah Dostunun önerdiği karşımı haziran ayında kullanmaya başladık. babama 3 ay ömür yaşarsın demişti doktor. akciğeri karaciğer ve böbrek üstü bezlere yayılmıştı kanser. üç buçuk ay oldu, öksürük yok şuan, iştahı yerine geldi. zayıflaması durdu, hatta 2 kilo aldı. sadece sağ bacağında şiddetli ağrı var. doktorlar henüz mr sonucunu görmeden kemik metastazı dediler. umarım farklı bir durumdur. inşallah babam iyileşir ve kullandığı tüm bitkileri burada yayınlarım. Allah hepimize yardımcı olsun.

Adsız dedi ki...

benimde annemde akciger kanseri 7.5 cm büyüklügünde bir kitle saptandi,ailcek hepimiz yikildik,ALLAHtan korkan müslüman kardeslerim size yalvariyorum,bu lanet hastaliga ne iyi geliyosa söyleyin,annemi kaybetmek istemiyorum,64 yasinda suan ve 45 kilo,cigerinden parca alinmadan rengli ilacli röntgene girmis,ve dr bu röntgene bakarak 5 yada 6 ay ömrü kaldi dediler,yikildik ne yapicamizi bilemiyoruz,ALLAH rizasi icin nasil bir bitki yapilcaksa bana lütfen iletin,mail adresim.glcicek20092009@hotmail.de simdiden sizlere cok tsk ediyorum sevgiler saygilar.

Allah Dostu dedi ki...

değerli serhat kardeşim karışımın hazırlanışını sana verdiğimde de en ince ayrıntısına kadar bilgi verdim ( karışım hakkında kullanmaya başladıktan sonra ilk kürde 11.günden sonra pozitif olarak belirmeler meydana geleceğini harfi harfine anlattım..)bu karışımı kullanan sadece sen yada ben değilim bunu yüzlerce hastayla paylaştım sonuçlar hep aynı.babanın durumunu da anlattığında ben sana söyledim metastaz olabilir diye hemen kullanmaya başla dedim.-sen babamda ağrı var dedin bende-kemikte metastaz yaptığından ağrı vardır diye uzun uzadıya baban hakkında konuştuk.sana tavsiyem babanın karışımı 3 kür kullanması ve kür bitiminde de pet çekimi mutlaka yapılmalı ve bunu direk olarak tıbbi tedavi aldığınız doktorunuzun yorumlaması olsun.artık burda bilgi paylaşmak istemiyorum.serhat kardeş tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletir,ALLAH(C.C) tan babana acil şifalar ihsan etmesini canı gönülden niyaz ederim(ayrıca pet sonuçlarını paylaşırsan sevinirim serhat).bu arada forumda numaramı verdiğim için bazı ön yargılı kişiler benim hakkımda olumlu olumsuz cümleler yazmışlar.ARKADAŞLAR BEN TİCARET yapmıyorum yada herhangi bir karışım satmıyorum.lütfen yorum yazan arkadaşlar düşünerek yorum yapsınlar.görüşmek dileğiyle

Adsız dedi ki...

öncelikle sağolun. vermiş olduğunuz karışımı kemoterapi alan annem uygulamaya başladı doktora karışımı sorduk herhangi bir yan etkisi olmayacağını söyledi, rahatça şu an kullanmaktayız doktor 2 kür kemoterapi önerdi bize, kemoterapinin bitmesini mi bekleyelim yoksa vermiş olduğunuz karışım biter bitmez pet mi çektirelim.herşey için sağolun.pet sonuçlarını da gelir gelmez sizinle paylaşacağım.

Adsız dedi ki...

meme kanserine hangi bitkiler iyi gelir? çok sevdigim birisi hasta kurtarmak istiyoruz onu:(

Adsız dedi ki...

Allah dostu telefonunu açmıyorsun size nasıl ulaşabilirim

Adsız dedi ki...

Allah dostunun verdiği site açılmıyor telefonada cevap vermiyor serhat bey siz karışımı kullanmışsınız sizinle bari görüşebilirmiyiz yada karışımı alan biriyle lütfen yardımcı olun babam akciğer kanseri küçük hücreli dışı metastas yok

yusuf dedi ki...

ALLAH dostu adlı kullanıcıyı aradım.telefonu da direkt açtı.konuştuk karışımı da verdiğiniz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum burdan size..doktor göğüs ca olan eşime kemoterapi uygulayacak önümüzdeki ay bakalım kemoterapiye girene kadar uygulayacağız karışımı sizin dediğiniz gibi kemoyu aldıgıu gün eşime karışımdan vermicem ertesi gün tekrar devam edecem sağolun ALLAH milyonlarca kez sizden razı olsun sağolun.

Adsız dedi ki...

TarkanGuvelogku hakkında bilgisi olan varmı?????

Adsız dedi ki...

Tarkan Guveloglu hakkında bilginiz varmı.....?

Adsız dedi ki...

glcicek20092009@hotmail benim annem de akciğer kanseri 4.evrede oldugunu söyledi doktorlar canım kardeşim herkes her kafadan birşey soruyor söylüyor inanma sen önce kendin güçlü ol ve kendi kararkarını kendin ver doktorların bulamadıgı tedaviyi bu insanlar bulamaz ben cok yıprandım ama şimdi cok daha güçlüyüm BÜYÜK ALLAHIM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

ubzmbo dedi ki...

Bir tane faydalı ot ismi göremedim... Ne işe yaradı yazdıklarınız...

duygu dedi ki...

faydalı ot yok ki

Adsız dedi ki...

2008 yılında 31 yaşındaki arkadaşımı rahim ağzı kanserimden kaybettik.5 yıl tedavi görmüştü.metastazı vardı.son umut diye Atabay beye ulaştım.Arkadaşım yurtdışında oturuyordu.Onun yanına gidip bütün tahlillerini Atabay beye faksladım. Evet..kurtarabiliriz onayı aldıktan sonra Türkiyeye döndüm.İş bankası şubesinden kendim istenilen parayı havale ettim..Maalesef olmadı..Arkadaşımı kaybettim. 2 dozu almıştık ama faydasını göremedi..Aynı şekilde bir başka arkadaşım pankreas kanseri olan babasını kurtarmak için Atabay beye ilaçlardan sipariş verdi..Maalesef onu da kaybettik..En son kayınvalidem için - kalp sorunu vardı ilaç aldık.Onu da kaybettik..3 kişi de aramızdan ayrıldı. Telefonla kendisini aradım.not bıraktım.sekreterine söyledim..ama geri dönen olmadı..ilaçları almadan önce sitesinde tedavi olmuş insanlara ulaşmıştım..görüştük.herkes çok olumlu konuşuyordu..Ama bizde olmadı..3 kişi vefat etti..İnsan bir arar sorar..MERAK EDER..YOK..sanki hiç birşey olmamış gibi..para da az değil..bana ulaşmak isteyen..Cihan..tel: 0537 988 77 95 şimdi annem kanser..ne yapacağım bilmiyorum..bu sefer başka herbaliste mi danışsam..en azından bağışıklılık sistemini güçlendirsin..buna inanıyorum..çünkü her şey bağışıklılık sisteminde gizli..onun güçlenmesi mucizeler yaratır..ben bitkilere çok güvenirim..tanırım..ben de incelerim..mucizeler gördüm..ama herkeste olmuyor ne yazık ki..kafam karışık..zor durumda insan yılana sarılır..ama en azından bu kadar pahalı satmasalardı da herkes alabilseydi..kanser hastaları için bağışıklılığı destekleyici ürünler alın..faydasını mutlaka göreceksiniz..ama tam tedavi sağlar mı.bilmiyorum.ben henüz görmedim.

Adsız dedi ki...

propolisle tedavi edildiğini yurtdışında öğrendim.kanserin ilk evrelerinde metastaz yok ise propolisin faydalarını görebilirsiniz.kanser hüçrelerini öldürüyor.bir de soda bikarbonat kanserli hücreleri öldürüyormuş.yurtdışı basından öğrendim.bir çok kanser türüne virüsler sebep olduğu için ve onları tek soda bikarbonat öldürdüğü için gazetelerde kullanma şeklini yazıyordu..yani kanserin ilacı soda bikarbonatmış..beyin tümörlerin bile..

Adsız dedi ki...

kanser mantar gibidir.asitle beslenir.kansedr hastası alkali beslenirse iyileşir..soda da asidi yok ediyor..böylece kanseri de yok oluyor.dr.otto warburg daha 1931 yılında kanser hüçresinin asitle beslendiğini ve oksijensiz ortamda büyüdüğünü ispatetmiştir.bu buluş için nobel ödülü almıştır..siz de alkali beslenin kanserden korunun..sada bikarbonat için..özel kürü var..

Adsız dedi ki...

siyah çay çikolata kola gazoz asitli içecekler.hamur işi tüm tatlılar tüm et ürünleri.kahve makarna beyaz ekmek pirinç tereyağ peynir çeşitleri mayalı olan herşey şekerli olan herşey yasak.tereyağ krema vs..sadece sebze meyve..balkabağı en faydalı yelil fasulye lahana brokoli vs ile beslenilecek..bu kadar basit unutmadan balık ve yumurta da yok...

cihan dedi ki...

türk sitelerini araştırdım..soda bikarbonatla iyileşen hastanın videosu var.kanseri yenmiş soda kürü ie.her gün aç karnına uygulamış.kandaki ph değer 8 in üstüne çıkınca kanser de gitmiş.

murat aktaş dedi ki...

herbalist dağıstanlı recep hakkında bilginiz var mı?

Adsız dedi ki...

mr arkadaşlar öncelikle ALLAH, herkesin hastasına şifa versin.insanın annesi nekadar kıymetlidir hepimiz biliriz,benim annemde rhatsızlanınca hastaneye kaldırdık il etapta beyin tümörü teşisi konuldu derken en kötüsü akciğer 3. evre büyük hücreli kanseri olduğu beyne metastas yaptığını öğrenince yıkıldık.henüz 48 yaşında, öyle bi illetki nerdeyse son evrede kendini gösteriyor,çok geç kalındığı için ameliyat olamadı.radyoterapi kemoterapi uygulandı tümör 6 cm den 1 cm ye düştü,aşırı kilo kaybetti.aradan tam 10 ay geçti şimdi geri tümörü büyümeye başladı. bunlar sadece geçici bi tedavi yaşam kalitesini birazdaha artırabilmek,bunları güçlükle yazıyorum hergünüm ağlamakla geçiyor kabullenemiyorum inanamıyorum. şifayı veren önce ALLAH, tır.sadece sebep lazım burdan sesleniyorum sayın allah dostu ve uygulayanlar gerçekten kanseri yenmiş iseniz sizden ricam banada söylerseniz çok sevinirim. çünkü herkesin dediği yapılmıyor. çok hassas bi konu iğleştireyim derken daha olumsuz sonuçla karşılaşabiliriz ne olur banada yardım edin aysel 0506 670 91 60 arayıp söylerseniz memnun olurum

Adsız dedi ki...

cihan bey türk sitesinde sodyum bikarbonat ile iyileşen hastadan bahsetmiştiniz. hasta türk mü? ben de çok araştırdım ama kurtulan türk hasta bulamadım.

Adsız dedi ki...

Benim anlamadığım Allah dostu isimli kişi neden burada bu karışımı açıklamıyor?Madem bir sitede açıkladığını söylüyor,bu sitede söylemekten niye çekiniyor?Yoksa bu sitede yayınlarsan karışımının tılısımı mı bozulur? Bunu neden yazıyorum;çünkü verdiğin site asla açılmıyor.Sen ne yapmaya çalışıyorsun birader?Allah adını ananların sahtekar olduğunu filan mı anlatmaya çalışıyorun kendince? Sana mailimi veriyorum oraya yazar mısın Allah Rızası için?Çünkü bir yakınımızda ölümcül beyin tümörü var ve doktorlar bu tarih itibariyle en fazla 1,5 ay ömrü var diyorlar.cevabını aciliyetle bekliyorum. selimhanyusuf@yahoo.com.tr

Adsız dedi ki...

Merhabalar

Adsız dedi ki...

Herkese iyi aksamlar adim pinar babami akcig kanserinden kaybetdim ben asla sigara ve alkol kullanmiyorm kayinvaldemin 2 gun once rahatsiz oldugunu muhtemelen mide kanseri arastirma yaparken bu forumu gordum ne saticiim nede kullanici ama zamaninda babamin bitkisel kurlenalerjisini yendigini kendim gordum hicbir sekilde alerji testleri yapikdi gidilmedik dr kalmadi en son izmir bergama poyracikda otcu hasan abi derler o zaman genncti sindi yaslanmis onun sayesinde babam rahatladi ve alerjisi bitdi ilk once otlar icyi daha sonrakarida bir ot karisimi hazirladi ve cigerlerine suruldu onkarimi bitti babaminda alerjileri.... Cok kisii tedavi ettigini duydum ve inanaiyorumda bunun icin sizde para blle almaz ancak sizin bulamiyacaginiz bir otsa onun parasini alirsa alir oda cok komik paralar.... İsteyen olursa ona isyeri numarami verebilirm bu isden ne cikarim var nede o kisinin akrabasiyim isteyen arastirabilir.... İnsanlar benim gibi alternatif bir yol ariyor ben haan amcaya goturucem ...yanliz cuma gunleri bakmiyir cunku oranin koy pazari onun disinda hergun bakiyir zaten koyde kime sorsaniz gosterir cikmayan candan umut kesilmez .....mail adresim pinar@sihirliormananaoklu.k12.tr. İsteyene belki numarasini bulabilirim.....

Adsız dedi ki...

arkadaşlar burada okuduklarım benide çok etkiledi bende babamı beyin tümöründen kaybbettim çok zor bir hastalıktır ama mçok şükür 121 sene yaşadı arkadaşalr herkes şunu iyi bilsin ki beyin tümöründen kurtuluş yoktur varsada çok azdır benim diyeceğim belki insanlara faydam dokunur içtenlikle yazıyorum babam 12 sene boyunca çok iyi yaşadı çayı hep açık içti yemesi çok iyiydi şeker kullnm azdı morali iyiydi taabiki bitkisel tedavide var belki bilen vardır karabaş otu çok faydalı bir ottur babam bunu yıllarca kullandu ısırgan otunuda arkadaşlar çare her zaman vardır hiç bir zaman vazgeçmeyin umut arayın böyle şarlatanlarada inanmayın allaha inanın ve kendinize göre araştırın ben hep arŞTIRDIM AMA BENİM VE BABAMIN vakti yoktu allah herkesin yardımcısı olsun ....

Şakir dedi ki...

121 sene yaşadıysa azraili de yenmiş senin baban.
Benim sağlam arkadaşım 32 yaşında öldü, sabah uyanamadı. Yani hepimiz öleceğiz bu dünyaya kazık çakan yok. Senin baban beyin tümörü olmasaydı da zaten 100 yaşına kadar yaşamayacaktı ki. Türkiye'de ortalama ömür yaten 70 sene. Herkes bu 70i tutturur mu bilinmez.

Adsız dedi ki...

kusura bakma 12 sene yaşadı yanlış yazdım

Adsız dedi ki...

ne kadar kolay değil mi burada böyle ön yargılarınızı savurmak hiç bir şey bilmeden.. Yazık size siz ne biliyorsunuz da böyle insanları kötülüyorsunuz .. diğer herbalistleri bilmem ama Herbalist Atabay Güveloğlunu biliyorum. Ve bu hakkında söylenen şeyler de yalan seyler madem herşeyi araştırıyorsunuz tam araştırın bu pis leğenler içerisinde yapılıyor falan bu iftiralar onların yanında çalısan ama daha sonra kovulan kişilerin sallamış olduğu iftiralardır .. madem böyle pis yerlerde insan sağlığına zararlı şeyler yapılıyordu niye aracı olupta bile bile orada kovulana kadar çalısıyorlardı tamamen gururlarına yedirememezlik. nerden bilebiliriz sizinde dolandırıcı olmadığınızı ne biliyorsunuz da ne konusuyorsunuz eğitimsiz demişsiniz ondaki aklı kültürü eğitimi sizin bu cahilce davranışlarınızı görünce daha çok özlüyorum. Bunlar ve sizin bilgi edinmiş olduğunuz herşey yorudur adı üstünde yorum.. iyisiyle kötüsüyle .. Atabay bey içinde hepinizden çok Allah korkusu olan bir insandı. Emeğidebize çok geçti Allah Razı Olsun Mekanı Cennet Olsun ..bu blogu görünce kendimi bunoları yazmaya mecbur gibi hissettim ve cok sinirlendim evet ülkemizive dünyamızı iyiyi ve doğruyu hep sizin bu ön yargılarınız sayesinde mafediyoruz . Böyle devam edin .. Son olarak kendi gözümle görmüş biri olarak gayet temiz ortamlarda ve çok ta sağlıklı yapılıyordu !! ne yolkenarından topladığı bitkilerle mi ??!! herkesikendiniz gibi bilmeyin. Her ne kadar bu siteyi cok geç görmüş olsamda böyle sözleri ona yakıştıramadım. yaptığınız bir bilgilendirme değil tamamen saygısızlık ilacları kullanmasını bilmiyorsanız kullanmayacaksınız kullanıp kurtulanlarda var. asıl siz böyle ne olduğu belirsiz tariflere inanmayın uygulamayın. Herkese acil şifalar versin Rabbim..

Adsız dedi ki...

Herbalist Atabay Güveloğlu'na Ülseratif Kolit hastası iyileştirdiniz mi diye sordum.Sitenizde bu hastalıktan iyileşen hiç hastanız yok dedim. Dediğime pişman etti!..Ben sorduktan bir kaç hafta sonra sitede iyileşen bir hastası olmuştu. Ben o sitede ki Ü.K.'dan iyileşen hastaya hiç ulaşamadım.Ulaşabilen varsa buyursun ulaşsın.

Bir de İbrahim GÖKÇEK var...Aman ya Rabbi...Adamın karışımı her derde deva.Kaç yıl oldu unuttum 20kg'dan fazla verdim.Ayakta artık zor duruyorum.4 aydan fazla kullanmışım hala devam etmeliymişim.İyileşiyormuşum.Karışımın tuzlu olduğunu söyledim diğer karışımın tuzunu benim için hemen azalttı nano teknolojik çalışan abim benim.

Şimdi SODYUM BİKARBONAT tedavisi başladı.Yazılanlar mantıklı geliyor.İlaç firmalarının hiç hoşuna gitmeyecek.Çünkü çok ucuz.Denize düştüm SODYUM BİKARBONAT'a sarıldım.Onca şarlatandan sonra SODYUM BİKARBONAT...Sinir, sitres asidik olmuştum, ŞİMDİİ BAZİK OLMA ZAMANI. Hadi hayırlısı.

murat aktaş dedi ki...

bu bitkisel ilaç satıcıları kadar kan emici insanlar yok bu dünyada,hastalık ağır süreç ağır işliyor bunlarda akbaba gibi üşüşüyorlar çare arayan insanların başına,ben kardeşimi gbmden kaybettim ve savaşaımız yaklaşık 3 yıl sürdü,karamsar olmayın iyi düşünün fakat bu kan emicilerinde tuzağına düşmeyin,birlikte bol bol vakit geçirin

incilay dedi ki...

slm.ben bronşektazi hastasym nakil sırasn girdim nakil bekliyorum acaba bitkisel tedavi yöntemi bilen varmı saygılar...yani akciğerlerdeki bronşların geri dönüşümsüz genişlemesi ve artık akciğerler görevini yitiriyor.

incilay dedi ki...

slm.ben bronşektazi hastasym nakil sırasn girdim nakil bekliyorum acaba bitkisel tedavi yöntemi bilen varmı saygılar...yani akciğerlerdeki bronşların geri dönüşümsüz genişlemesi ve artık akciğerler görevini yitiriyor.

bravo terry dedi ki...

dikkat !!!

Ben Terry Bravo, Kredi sirketlerin CEO, ben Terry Bravo duyuyorum ....
Sen Kredi Eger asil ihtiyaciniz var mi? Insaat kredisi? Ögrenci kredileri? YATIRIM Kredi?, Borç

konsolidasyonu kredi? E-posta yoluyla çok daha eglenceli @ Bilgi? (bravoterry99@yahoo.com)

(Bravo_terry_loanfirm@webadicta.org) için bize ulasin .. Biz% 3 faiz kredi vermek unutmayin
Uygulamak için tesekkür ederiz. .

Bravo Terry Kredi firmasi.

zafer karakuş dedi ki...

Merhabalar, öncelikle tüm hastalara ve hasta yakınlarına acil şifalar ,yakınlarını kaybedenlere Allah(c.c) tan rahmet dilerim.Bu nasıl bir hastalıktır ,nasıl bir sektör haline gelmiş kime inanacaksın ne yapacaksın ??? Sorular sorular sorular ama cevap bulamamak....Benimde ablam akciğer kanseri ve inanın 9 aydır araştırmadığım doktor kalmadı 9 aydır kemoterapi görüyor ve sonuç metestazlar olduğu gibi duruyor hiçbir ufalma yok yok.Yine şükür Allaha durumu iyi ,en azından her işini kendi görebiliyor..En son Elif Güveloğluna gittik kızıltoprakta muaynehanesi var muayne ücreti 500tl ilaçları 800tl+250 tl 3 ay lık ilaç verdi bakalım nasıl olacak iyi yada kötü size bilgi vereceğim..

Adsız dedi ki...

BEN ARTIK NEYE İNANACAĞIMI ŞAŞIRDIM ZOR HASTALIKLI YAKINI OLAN HERKES ÇARESİZ TUTUNACAK DAL ARIYOR...
UMUT VE DUA ELLE TUTULUR TEK DAL.. YAZIKKİ KİMSEDEN KİMSEYE FAYDA YOKMUŞ GİBİ DURUM... KEŞKE BİRİNE GERÇEKTEN GÜVENİLSE YADA VAKTİNDE KEŞKE OKUYUP DOKTOR OLSAYMIŞIM ALLAH İYİLERLE KARŞILAŞTIRSIN TABİ VARSA ALLAH HERKESE ŞİFA VERSİN MALESEF BENDE O HASTA YAKINLARINDAN BİRİYİM..
EDA..

Adsız dedi ki...

Internet de bu konuyla ilgili arastirma yaparken ismail talaşcı diye birinin reklamlari var kendini aradim 4000 TL para istede. Alsak sifa olacakmi bilmiyorum almasak caresiz Allah hepimize sifa versin. Kimileri halk arasinda ilginc demelerde bulundugunu ve care oldugunu soyleyip kaplumba kaninin bir kac damlasini meyve suyu ile karistirarak iyi sonuc elde ettiklerini soyluyorlar. Neye inanacagimizi sasirdik Allah yardimcimiz olsun.

Adsız dedi ki...

merhaba benim agabeyim de de beyin tümörü var 2 defa ameliyet oldu yurtdışından getirdiğimiz ilaç işe yaramadı diye doktorlar farklı bir ilaç verdiler ilacı aldıktan sonra nedendir bilinmez yürümesi iice geriledi. uyur halde çoğu zaman o kadar çaresiziski ne yapacağımızı bilmiyoruz buradan o kadar çok şey yazılmışki neye inanacağımı şaşırdım.gerçekten bizim durumumuzda olan insanlar varsa ve çözüm bulmuşlarsa bizimle irtibata geçmelerini rica edeğim.

Adsız dedi ki...

Alpha Rice - Kahverengi pirinc, sarı pirinc ve yosunundan oluşan bir gıda ürünüdür.
Kanser, epilepsi, alzheimer, parkinson, otizm, behcet, kemik erimesi, karaciger yağlanması, MS, romatizma gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır.
* Tıbbi tedavi bırakılmadan kullanılır.
(Tüm rahatsızlıklarınızdan bahsederek sorularınız için videodaki Hakan Ceray ile görüşebilirsiniz. 0 543 216 43 50)
http://www.youtube.com/watch?v=m5vDDzKXKGs

Micro Finance Company dedi ki...

Merhaba!

Eğer mali yardıma ihtiyacınız var mı ?? Hepimizin mali sorunları geçmişte yapmak için burada olduğu gibi artık ara. Kötü bir kredi var ya, faturaları ödemek için paraya ihtiyacı iş yatırım şirketleri ve mali yardım ihtiyacı olan bireylere dışarı Biz kredileri,.

Kredilerin her türlü için hemen başvurun ve acilen olsun!

Yukarıdaki 5,000.00 ve değişen * Randevular kredi miktarı
* Faiz oranı% 3 olduğunu
* Geri ödeme 1 ile 30 yıl arasında seçin.
* Aylık ve yıllık geri ödeme planı arasında seçim yapın.
* Şartlar ve kredi esneklik koşulları.
E-posta: microfinance.ngr@gmail.com

Bütün bu planlar ve daha, lütfen bize ulaşın.

içtenlikle
yönetimi

Adsız dedi ki...

ALLAH RIZASI DİYORLAR 2000-5500 LİRADAN KAPI AÇIYORLAR.BENİM RABBIM SATILIKMI TİCARETE ORTAK YAPIP ADINI ANIYORSUNUZ.TİCARETTEN ÇEKİN RABBIN ADINI.ALLAH RIZASI İSE YAZIN FORMÜL YADA TERKİBİ ALLAHIN OTUNU ACİZ İNSANLARA NEDEN DİN SİMSARLIGI YAPIP SATMAKTASINIZ.ALLAHTAN KORKUN.BU MEMLEKETTE ASGARİ ÜCRET NEDİR EKMEK KAÇ LİRADIR.İNSANLARA 100 GRAM OTU BİNLER LİRALARA SATIYORSUNUZ.HANGİ TESİS HANGİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA SONUCU.ACEMİ NALBANT USULU MÜ? TELEFON AÇIN BURDUR YADA BAŞKASINA ADAM YAŞLI ANLAMIYOR BİLE SİZİ DİNLEMİYOR.PROFESÖR VE DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ARASI BİR EDA İLE HERKESE KÖRÜN BELLEDİĞİ DELİK MİSALİ AYNI TERANE 2000 TL YE BENİ SEVMİŞ MİŞ TE O KADAR OLURMUŞ.BIRAKALIM KUR'AN-I KERİMDE SİZ HİÇ DÜŞÜNMEZMİSİNİZ DER.ANLAYANA

fred larry dedi ki...

Finansal kurumları? Eğer herhangi bir proje finansmanı için bir kredi ihtiyacınız var mı .;
 
Gibi:
a) Bireysel Kredi, İş Genişletme.
b) İş Başlangıç ​​ve Eğitim.
c) Borç Konsolidasyon.
 
Biz% 2 düşük faiz oranında kredi sunuyoruz olup kredi çek, biz sunuyoruz
Kişisel kredi, borç konsolidasyonu kredi, girişim sermayesi, iş
kredi, Eğitim Kredisi, ev kredisi VEYA "herhangi bir sebeple kredi !."
 
Not: Herhangi bir ilgi ApplicAants fazla e-posta için bize geri almalısınız
Bizim kredi programı hakkında bilgi.
 
Adı: Mr Fred
Ile bize e-posta (fredlarryloancompany@gmail.com)

Biz bekliyoruz olarak kişiye Anlayışınız için teşekkürler
 
Saygılar
Yönetim

fred larry dedi ki...

Finansal kurumları? Eğer herhangi bir proje finansmanı için bir kredi ihtiyacınız var mı .;
 
Gibi:
a) Bireysel Kredi, İş Genişletme.
b) İş Başlangıç ​​ve Eğitim.
c) Borç Konsolidasyon.
 
Biz% 2 düşük faiz oranında kredi sunuyoruz olup kredi çek, biz sunuyoruz
Kişisel kredi, borç konsolidasyonu kredi, girişim sermayesi, iş
kredi, Eğitim Kredisi, ev kredisi VEYA "herhangi bir sebeple kredi !."
 
Not: Herhangi bir ilgi ApplicAants fazla e-posta için bize geri almalısınız
Bizim kredi programı hakkında bilgi.
 
Adı: Mr Fred
Ile bize e-posta (fredlarryloancompany@gmail.com)

Biz bekliyoruz olarak kişiye Anlayışınız için teşekkürler
 
Saygılar
Yönetim

fred larry dedi ki...

Finansal kurumları? Eğer herhangi bir proje finansmanı için bir kredi ihtiyacınız var mı .;
 
Gibi:
a) Bireysel Kredi, İş Genişletme.
b) İş Başlangıç ​​ve Eğitim.
c) Borç Konsolidasyon.
 
Biz% 2 düşük faiz oranında kredi sunuyoruz olup kredi çek, biz sunuyoruz
Kişisel kredi, borç konsolidasyonu kredi, girişim sermayesi, iş
kredi, Eğitim Kredisi, ev kredisi VEYA "herhangi bir sebeple kredi !."
 
Not: Herhangi bir ilgi ApplicAants fazla e-posta için bize geri almalısınız
Bizim kredi programı hakkında bilgi.
 
Adı: Mr Fred
Ile bize e-posta (fredlarryloancompany@gmail.com)

Biz bekliyoruz olarak kişiye Anlayışınız için teşekkürler
 
Saygılar
Yönetim

Berry Grants dedi ki...

İsmim smith Bay berry lideri herhangi bir kredi türü sundu olduğunu
biz yapmak istediğiniz tüm% 3 faiz ile istenilen kredi, Başlamak için
işlemin ile işlem ile Stat yok
Bizi sizin yanınızdaki göndermek ...
Kredinin Süresi ...
Için gereken miktarda ...
Ülke ...
Kredinin amacı ...
Telefon ...
Maaş Ve ...
Faiz ...
Eğer e-posta yoluyla bize geri tüm bu formu duyduktan sonra.
Ve e-posta grants.loanoffer@outlook.com olduğunu

Berry Grants dedi ki...

İsmim smith Bay berry lideri herhangi bir kredi türü sundu olduğunu
biz yapmak istediğiniz tüm% 3 faiz ile istenilen kredi, Başlamak için
işlemin ile işlem ile Stat yok
Bizi sizin yanınızdaki göndermek ...
Kredinin Süresi ...
Için gereken miktarda ...
Ülke ...
Kredinin amacı ...
Telefon ...
Maaş Ve ...
Faiz ...
Eğer e-posta yoluyla bize geri tüm bu formu duyduktan sonra.
Ve e-posta grants.loanoffer@outlook.com olduğunu

mark dickson dedi ki...

Benim adım Baş berry Bay Smith kredi her türlü teklif olduğunu
Her% 3 faiz oranı ile kredi istenen, biz başlamak için yapmak istiyorum
olmayan-stat ile işlemler çalışmak
Bizi sizin yanınızdaki gönder ...
Kredi Süresi ...
Gereken miktarda ...
Ülke ...
Kredinin amacı ...
Telefon ...
Maaş ve ...
Faiz ...
E-posta ile bize geri bu formun tüm dinledikten sonra.
Ve bizim e-posta adresi grants.loanoffer@outlook.com olduğunu

Jose Dennison dedi ki...

Acil kredi durumunda veya Noel ihtiyacınız
böylece josedenison007@gmail.com şimdi bize

TheKredi miktarı gereklidir:
Ülke:
süresi:
Telefon numarası:
Cinsiyet / Cinsiyet:

Adsız dedi ki...

Eğer bir kredi için mi arıyorsunuz? Yoksa bir banka veya bir ya da daha fazla nedenlerle bir finans kurumu tarafından bir kredi reddetti vardı? Haklısınız burada kredi çözümleri için doğru bir yer var! Elina Johnson kredi firması biz sınırlı% 2 düşük ve uygun faiz oranı şirketlerin ve bireylerin kredi vermek vardır. Elinajohnson11@hotmail.com üzerinden e-mail yoluyla bugün bizimle irtibata geçiniz

BAŞVURU BİLGİ:

  1) Tam adı:
  2) Ülke:
  3) Adres: bir
  4) Devlet:
  5) Cinsiyet:
  6) Medeni Durumu:
  7) Meslek:
  8) Telefon Numarası:
  Iş yerinde 9) Bulunduğu konumu:
  10) Aylık gelir:
  11) Kredi Miktarı Gerekli:
  12) Kredi Süresi:
  Kredinin 13) Amaç:
  14) Din:
  15) Daha önce uygulanan mı;
  16) Doğum tarihi;
  teşekkürler,
Bayan Elina Johnson

paul elvis dedi ki...

Merhaba
Eğer finansman ihtiyacınız var?
Eğer İş veya Kişisel Kredi ihtiyacınız var mı?
Eğer şirket yeniden finanse etmek istiyor musunuz?
Firmamız Amerika Birleşik Devletleri'nde dayanır.
Biz herhangi bir bireysel ve şirket için kredi vermek
  % 3 faiz oranı yıllık.
Daha fazla bilgi için, E-posta adresi:

paulelvisloans@hotmail.com

paul elvis dedi ki...

Merhaba
Eğer finansman ihtiyacınız var?
Eğer İş veya Kişisel Kredi ihtiyacınız var mı?
Eğer şirket yeniden finanse etmek istiyor musunuz?
Firmamız Amerika Birleşik Devletleri'nde dayanır.
Biz herhangi bir bireysel ve şirket için kredi vermek
  % 3 faiz oranı yıllık.
Daha fazla bilgi için, E-posta adresi:

paulelvisloans@hotmail.com

merit hope dedi ki...

Merhaba,
Bu Bayan liyakat umut, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak olan genel kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır şartlar ve koşullar altında bireylerin, firmaların ve şirketlerin% 2 faiz oranı kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (merithope6@gmail.com)

sherif dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
sherif dedi ki...

Ege lokman şevki güngör :Bizde bu adamdan kanser hastası annemiz için 1000 tl tutarında ilaç aldık.bizden kanser raporunu istedi gönderdik,sözde ona göre ilaç verecekmiş,bir liste çıkardı tam bin liraya yakın...çaresiz aldık,ama alınan ilaçlar hiç bir işe yaramadı,tam tersine sanki kanseri daha hızlı ilerletmeye başladı.Ayrcı sitesinde "iyileşen hastalar"diye verilen telefon numaraları da olan bir bölüm vardı 3-4 tanesini aradım iki numara da aynı bayan çıktı,işte biz iyileştik ,siz de kullanın sanki tanıtım elamanı gibi anlatıyodu buna rağmen gene de aldık ve hiç bir faydasını görmedik.Siz siz olun bu kişiden uzak durun....Annemizde 1 ay sonra sonra vefat etti... :(( hepsi hikaye

spark james dedi ki...

Eğer faturanızı ödemek için acil kredi ihtiyacınız var mı? .burada uygulamak ve bizim durumu göndermek için hazır olanlara kredi sunmak bir şans, bu yüzden bizim şirket için bir kredi ilginizi çekiyorsa o zaman şimdi bize e-posta var

E-posta: am.credito@blumail.org

paul elvis dedi ki...

merhaba
Eğer Finansman ihtiyacınız mı?
Eğer İş veya Kişisel Kredi ihtiyacınız var mı?
Eğer şirket yeniden finanse etmek isteyen musunuz?
Firmamız Amerika Birleşik Devletleri'nde dayanır.
Biz herhangi bir birey ve şirket kredi vermek
  % 3 faiz oranı yıllık.
Daha fazla bilgi için, E-posta adresi:
paulelvisloans@hotmail.com

Mr James Carr dedi ki...

Biz hiç biz maksimum 5 milyon dolar, lira, avro 10,000.00euro olan minimum kredi vermek% 2 düşük faiz oranıyla kredi ihtiyacı kime kredi vermek istiyoruz. Ilgilenen varsa, e-posta yoluyla bize ulaşın: jamescarrloanfirm1@gmail.com

paul elvis dedi ki...

Eğer bir kredi ihtiyacı var mı? Olmak istiyor musunuz
maddi açıdan istikrarlı? Yoksa, sizin genişletmek istiyoruz
iş? Biz, şirket kredi, oto kredisi sunuyoruz
çok azaltılmış bir de ticari kredi, ve bireysel kredi
rahat süresi% 3 faiz oranı olan
tartışılabilir. Bu teklif mümkün olacak herkese açık
zamanında geri ödemek için. Lütfen bize geri eğer olsun
Daha fazla bilgi için ilgi, İletişim E-mail:

paulelvisloans@hotmail.com

FRED LARRY LOAN COMPANY PLC dedi ki...

Eğer finansal ihtiyaçlarını çözmek için acil kredi ihtiyacınız var mı? Biz 5,000.00 den 250.000.000,00 Max değişen krediler sunuyoruz, biz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, hiçbir kredi kontrolü ve burada tüm dönemlerde% 100 garanti yabancı krediler sunuyoruz.
Biz de avro, sterlin, pound kredi vermek ve bize geri Via (fredlarryloancompany@gmail.com) aşağıdaki bilgiler ilgi olsun eğer tüm kredilerin dolar% 2: Adınız: Ülke: Şehir: Adres: Gerekli miktarı, süresi: Yaş: Cinsiyet: Meslek: Telefon numarası:

Teşekkürler.
  Bay Fred.

Francis Johnson dedi ki...

Merhaba! Eğer acil kredi ihtiyacı faturaları yerleşmek için, ya da işlemek için mısınız
Bazı finansal zorluklar? Ya da orada bir kuyu için arıyorlar
kredi almak için gizli kredi teklif? Burada dileğin geldi
İstenilen kapı adım. İşte Francis Johnson Kredi Enstitüsü'nde, en az bir iyi meşru yetişkin kredi sunuyor
2% gibi düşük bir minimum faiz oranı ile, yukarıda eski ve 18 yaş,
Yıllık. Diğer ayrıntılar bilgi almak için, aşağıdaki e-posta adresi ile temas bizi koyun lütfen.
Corporativeloancompany@gmail.com
Teşekkür Ederim.

Adsız dedi ki...

Biz de ayni durumdayiz ne oldu bize anlatir misiniz

merit hope dedi ki...

Merhaba,
Bu hanım, liyakat özel kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olan herkes için bir mali fırsat açtı umut genel kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır şartlar ve koşullar altında bireyler, firmalar ve şirketler için% 2 faiz oranı kredi vermek. E-posta ile bugün bize: (merithope6@gmail.com).

paul elvis dedi ki...

Eğer herhangi bir finansal yardıma ihtiyacınız var mı? Bireysel Krediler? İşletme Kredileri? Mortgage kredileri? Tarım ve proje finansmanı? Biz 3% faiz oranı kredi vermek! temas
happyloanlink@outlook.com

Pastor Andrew dedi ki...

Acilen faturalarınızı ödemek için size Kredisi, mali aşağı, acilen mısınız gerek yok ve para gerek? Eğer iş için bir, ucuz, hızlı ve kolay kredi arıyorsunuz? 1000 dolar minimum 500.000.000 dolar maksimum kredi sunuyoruz, çünkü yok Worry. e-posta yoluyla bugün bize: cashcityloanlender@hotmail.com

Mason Clark dedi ki...

masonclarkloanfirm@outlook.com

Sydney Ethan dedi ki...

Merhaba,

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 3% faiz oranı dolar $ 15,000,000,00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

içtenlikle
yönetim

Mrs. Laura dedi ki...

Merhaba, ben Bayan Laura Rodriguez, kredi veren özel bir kredi borç veren., Dünyanın her yerine 20years geri ödeme süresi dönemine 1 yıl içinde% 2 gibi düşük bir çok asgari yıllık faiz oranları ile ticari ve kişisel. Ve biz $ 2,000 $ 100.000.000,00 aralığında kredi vermek kredi USD.Our düzgün sigortalı ve maksimum güvenlik biz güvenilir destek sağlamak ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanıyorum, bizim önceliğimizdir. Lauraloancompany@gmail.com: Yani e-posta ile bize bugün başvurun

Sydney Ethan dedi ki...

Merhaba,

     Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $ 15,000,000.00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

içtenlikle
yönetim

Mrs. Laura dedi ki...

Merhaba, ben Bayan Laura Rodriguez, kredi veren özel bir kredi borç veren. Eğer acilen borç ödemek veya işinizi geliştirmek için bir kredi ihtiyacı bir kredi ihtiyacım var mı? Sen bankalar ve diğer mali kuruluşlar tarafından reddedilmiştir? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? Daha fazla arıyor tüm mali sorunları geçmişte bir şey yapmak için buradayız çünkü. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için maddi desteğe ihtiyacı olan bireylere, fon ödünç. Ben güvenilir yardım ve alıcıyı sağlamak ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Lauraloancompany@gmail.com: Yani e-posta ile bize bugün başvurun

Sydney Ethan dedi ki...

Merhaba,

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $ 15,000,000,00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

Web sitesi: Sgrmarketerscompany.webs.com

içtenlikle
yönetim

Mason Clark dedi ki...

Ben hayat süresi mali aşağı, e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz bireyler, şirketler ya da kişilere gruplarına fırsat kredisi veren Bay Mason Clark özel kredi borç veren, ben: masonclarkloanfirm@outlook.com bizim faiz oranı % 2 PA yok lütfen Bu büyük fırsatı kaçırmayın. Tutar $1,000.00 arasında değişmektedir Kredi $100.000.000,00 veya sizin tercihinizdir. Eğer herhangi bir mali zorluk ya da yatırım için kredi ihtiyacı var ya da faturalarınızı ödemek için bir kredi ihtiyacı olan kredi hızlı geçmişte tüm mali sorunlar yapmak için başka buradayız olarak arama ve dünya sınıfı ile sansürlü standart tesisleri fonlar kolayca size ulaştığından emin olmak için. Daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bize ulaşın: masonclarkloanfirm@outlook.com

Shawn Antonio dedi ki...

Merhaba,
Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer maddi açıdan istikrarlı olmak istiyor musunuz? Ya da işinizi büyütmek istiyorsun? Biz,% 2 faiz oranı kurumsal krediler, araba kredileri, iş kredileri, ve kişisel krediler sunuyoruz hiçbir futher GÜNEŞ KREDİ bakmak VE OLMASI GEREKTİĞİNİ NEREDE VERGİ IS. Bu teklif, biz dünyanın herhangi bir yerindeki alıcıya güvenilir yardım sağlamak ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak zamanında geri ödemek için güvenilemez tüm kişilere açıktır. Sunloanandtaxcompany@gmail.com: Yani e-posta ile bize bugün başvurun

Rev. Brain Steven dedi ki...

DİKKAT:
Burada Kredi teklif, sen kredinin her türlü ilgilendi?
Biz mali yardım için arayan kötü kredi, ev geliştirme kredisi, kişisel ve iş kredisi, öğrenci insanlara ve çok düşük faiz oranı ile şirket vb ile veya teminat olmadan kredi sunuyoruz, Rev. Brian Steven kredi firmaya hoş geldiniz. herhangi bir ilgi, bir e-posta yoluyla bizimle irtibata gerekir:
Aşağıdaki bilgilerle, aşağıdaki bilgileri doldurun ve zirve lütfen moneylending110@gmail.com;
**********
Borçlunun Bilgi
ad soyad:
ülke:
adres:
yaş:
0ccupation:
seks:
Telefon:
Mobil Telefon numarası:
Aylık Gelir:
EUR veya USD gerekli miktarı:
Tutar gerekli:
Kredi amacı:
Kredi süresi:
nasıl Acil Eğer kredi ihtiyacınız var:
İngilizce anlıyor musun ?:
hangi site bizim reklam buldunuz ?:
**********
Rev. Brian Steven
E-POSTA: moneylending110@gmail.com

Mrs. Laura dedi ki...

Merhaba, ben Bayan Laura Rodriguez, kredi veren özel bir kredi borç veren. Eğer acilen borç ödemek veya işinizi geliştirmek için bir kredi ihtiyacı bir kredi ihtiyacım var mı? Sen bankalar ve diğer mali kuruluşlar tarafından reddedilmiştir? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? Daha fazla arıyor tüm mali sorunları geçmişte bir şey yapmak için buradayız çünkü. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için maddi desteğe ihtiyacı olan bireylere, fon ödünç. Ben güvenilir yardım ve alıcıyı sağlamak ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Lauraloancompany@gmail.com: Yani e-posta ile bize bugün başvurun

Sydney Ethan dedi ki...

Merhaba,

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $ 15.000.000,00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

Web sitesi: Sgrmarketerscompany.webs.com

içtenlikle
yönetim

Sydney Ethan dedi ki...

Merhaba,

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $ 15,000,000.00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com


içtenlikle
yönetim

Adsız dedi ki...

Eğer fatura ödemek için bir acil kredi ihtiyacınız var? evet eğer bizimle irtibata vía leolobitohelpfunds@hotmail.com

victoria james dedi ki...

Eğer maddi desteğe ihtiyacı var mı? Eğer elde düşündünüz mü Bir kredi? şu anda sunuyoruz geniş halk uzun ve kısa vadeli krediler. Biz size yardımcı olabilir çok düşük faiz oranıyla kredi. Şimdi bize ulaşın yoluyla: victoriajamesloans@gmail.com

Mrs. Laura dedi ki...

Merhaba, ben Bayan Laura Rodriguez, kredi veren özel bir kredi borç veren., Dünyanın her yerine 20years geri ödeme süresi dönemine 1 yıl içinde% 2 gibi düşük bir çok asgari yıllık faiz oranları ile ticari ve kişisel. Ve biz $ 2,000 $ 100.000.000,00 aralığında kredi vermek kredi USD.Our düzgün sigortalı ve maksimum güvenlik biz güvenilir destek sağlamak ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanıyorum, bizim önceliğimizdir. Lauraloancompany@gmail.com: Yani e-posta ile bize bugün başvurun

debra morgan dedi ki...

Merhaba,
Bu Bayan Debra Morgan, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak olan genel kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır terimler ve durumu altında bir bireyler, firmalar ve şirketler% 2 faiz oranı kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (Morgandebra816@gmail.com)

Cynthia Johnson dedi ki...

Nationwide Genel Müdürlük adresi - Swindon
Nationwide Building Society
Nationwide Evi
Pipers Way Swindon
Birleşik Krallık
SN38 1NW
GPS / Coğrafi Posta kodu Sadece: SN3 1TA

Yeni Yılınız Kutlu Olsun Bay / Bayan,

Nationwide teklif yeni bir iş, özel bireyler ve işletmeler başlangıç herhangi bir amaçla müşterilerine bireysel kredi teminatlı ve teminatsız. Bizim kredileri de maksimum güvenlik için sigortalıdır. ____________ Adres: _____________ Kredi Tutarı: ____________ Kredi terimini krediler herhangi bir amaç tam adı aramaya boşluğu doldurmak için, 1 ila 20 yıllık bir süre içinde geri ödenecek krediler, krediler mevcuttur% 1.5 faizle 20.000.000,00 Euro 10,000.00 avro: ___________ Telefon: __________. biz kredi uygulaması aldıktan sonra Nationwide krediler hakkında daha fazla bilgi size gönderilecektir. Nationwide Building Society Ödünç Kanunu abone.

Sizin kredi başvurusu son derece takdir edilir.

Steven McBeth
personel Muhasebeci
______________________________ ____
E-posta yoluyla bize ulaşın: cynthiajohnsonloancompany@gmail.com

PETER ANDERSON dedi ki...

Eğer Finansman ihtiyacınız mı?
Eğer İş veya Kişisel Kredi ihtiyacınız var mı?
Eğer şirket yeniden finanse etmek isteyen musunuz?
Firmamız Amerika Birleşik Devletleri'nde dayanır.
Biz herhangi bir birey ve şirket kredi vermek
% 3 faiz oranı yıllık.
Daha fazla bilgi için, E-posta adresi:

andersonloanworld@hotmail.com

Sydney Ethan dedi ki...

Merhaba,

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $15.000.000,00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

Web sitesi: Sgrmarketerscompany.webs.com

içtenlikle
yönetim

Brent Timmons dedi ki...

Ned bir kredi değil mi?Eğer Evet bize e-mail ile brent.timmons@ymail.com Ayrıntılar aşağıda.
Adı Soyadı:
Ülke:
Telefon numarası:
Kredi tutarı:
Süre:
Bize e-posta brent.timmons@Ymail.com at

Sarah Wong dedi ki...

MERHABA, KREDİ ARAYANLAR.
Hayal kırıklığına olma yardım ve yorgun ihtiyacınız var mı? ...
Biz bir şirket, küçük işletmeler ve şirketler kredilerin çeşitli yanı sıra bireysel tüketicilere sunuyoruz.
Bizim kredi paketi uzun veya kısa süreli olabilir ya, tercihleri istediğiniz.
Biz eğitim, iş, borç konsolidasyonu ve kredi proje uygulama olarak kredilerin her türlü sunuyoruz.
Biz reklam internet rağmen kredi deneyim büyük bir zenginlik var.
Kredi sistemi internet ölçüde finansal ihtiyaçları ve gereklilikleri ile tüm ticari müşterilere yardımcı olmak için kiralama hizmet yelpazemizi genişletmek için bize getirdi Bizim yaklaşım dinamiktir.
Eğer bir peşinat, kötü kredi, ya da belki borç bir sürü yoksa, biz sizin özel ihtiyaçlarına göre mükemmel bir program bulabilirsiniz! Biz çok düşük faiz oranıyla kredi belli bir miktar sunuyoruz.
Biz 10 yıllık krediler için iş olmuştur, deneyim ve uzmanlık yüksek seviyede belirtilen zaman dilimi altında müşterilerimize tüm kredi transferi inkar edilemez.
Size geçmek için bu harika fırsatı mali izin vermeyin.
Sarah Mantı Wong Kredi Ev
E-posta: sarahmantiwongloanhome@gmail.com veya sarahmantiwongfinancialsolution@yahoomail.com

christiana Anderson dedi ki...

HERKES İÇİN KREDİ TEKLİF (HEMEN BAŞVUR)

Eğer bir işadamı ya da kadın mısınız? Eğer herhangi bir finansal stres mısınız? Kendi işini kurmak için Para gerekiyor? Eğer düşük bir geliriniz var ve sert yerel bankalar ve diğer mali kuruluşlardan kredi almak için buluyor musunuz? Cevap Christiana Anderson Kredi Firma cevap, burada. Biz sunuyoruz;

a) bireysel kredi, iş genişletme.
b) İş Başlangıç ve eğitim.
c) borç konsolidasyonu.
d) Sabit Para Krediler.

Ancak, bizim yöntem gerekli kredinin miktarını belirtmek için ve ayrıca süre size% 2 faiz oranı ile kredi geri ödeme tamamlamak için gelemez imkanı sunuyor. Bu size ihtiyacınız para toplamak için gerçek bir şans verir. Christianadersonsloans@gmail.com: İlgilenen adayların aracılığıyla bize başvurun

Bilgi Gerekli şunlardır;

1) adı:
2) Ülke:
3) adres:
4) Devlet:
5) Konuşulan diller:
6) Yaş:
7) Medeni Hali:
8) Meslek:
9) Telefon numarası:
10) Şu anda işyerinde bulunan:
11) Aylık gelir:
12) yakın akrabaları:
Kredinin 13) miktarı gerekli:
14) kredi süresi:
Kredinin 15) Amaç:

NOT: Uygulama, yukarıda 18years ve içindir

Bruce Gomez dedi ki...

Dikkat,
Hızlı ve kolay kredi ödemek için Uygula
faturaları, Noel kredi, konut kredisi, kredi Konsolidasyon ve yeni bir iş başlatmak veya yeniden kapalı
Bir ucuz adresinden projeleri finanse
% 3 faiz oranı. Bize bugün aracılığı ile iletişim musunuz:
Kredi ile Lemonbruceloancompany@gmail.com
miktarı gerekli.
Biz kayıtlı ve meşru borç veren, sertifikalı.
Eğer varsa bugün bize ulaşabilirsiniz
Bu krediyi almak isteyen, bize
Kredinin hakkında daha fazla bilgi için
süreç, kredi şartları gibi süreç ve
koşulları ve kredi nasıl olacak
Size transfer. Biz acil ihtiyacımız
Yanıt eğer ilgilendi.
Sizden Gereken İlk Bilgiler:

Tam İsimler: ............

Kredi olarak Gereken Tutar: ...........

Telefon Numarası: ............

Süre: ............

Ülke: .............

House Adres .............

Devlet / İl: ...............

Aylık Geliri: ..........

Medeni Durum: ...........

Yaş / Cinsiyet: ..............

Kredi Amaç: ..............


NOT: Tüm Cevapları iletilmesi gerekmektedir:
LEMONBRUCELOANCOMPANY@GMAIL.COM
hızlı için
işleme.
Teşekkür Ederim.

C.E.O / Limon Bruce Gomez Kredi Şirketi.

Larry Brown dedi ki...

Merhaba,
Bu Bay Larry Brown, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak olduğunu genel kamuoyunu bilgilendirmek için. Biz açık ve anlaşılır terimler ve durumu altında bir bireyler, firmalar ve şirketler% 2 faiz oranı kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (Alarrybrowninvestment@gmail.com)

Aanjay Rara dedi ki...

Her biri Merhaba, ben, ben çabuk Tanrı lütuf çim benim hayatımı değiştirdi Bir okunaklı ve gerçek kredi borç veren beni yönettiği nasıl bir tanıklık kesme bu orta kullanmak istiyorum, Endonezya'dan bayan Aanjay Rara değilim ama Ohio ABD'de yaşamak Şimdi stres veya finansal zorluklar olmadan sağlıklı ve varlıklı yaşam övünebilir zengin bir kadın fakir olmaktan. Benim ağrıları eklemek olmaz kim online okunaklı kredi borç veren bir kredi almak çok umutsuz oldu internette bir kredi almaya çalışırken pek çok ay sonra ve 5200 $ toplamını kandırdı, sonra ben bir arkadaşı ile temasa karar Son zamanlarda online kredi var mayın, biz konuyla ilgili tartışılan ve bir kadın Jeanne Roland Kredi Firma CEO'su Bayan Jeanne Roland denilen hakkındaki sonuca bana söyledi. Kredi stres olmadan kolayca kabul edildi ve tüm hazırlıkları nerede kredi oldu az iki (2) gün kredi transferi ile ilgili ve yapılan bu yüzden Bu yüzden,% 2 düşük faiz oranı ile (320,000.00USD) bir kredi toplamı için uygulanan benim bankaya yatırılır. Yani ben hızlı bir kredi ihtiyacı birini tavsiye yoluyla ona temas etmek istiyorum: (jeanne.loanfirm@gmail.com veya jeanne.loanfirm@financier.com) O Allah onu korusun olacağını dua yapıyorum ki bilmiyor iyi bir şey için o benim hayatımda yapmış. Ayrıca daha fazla bilgi için aanjayrara2015@gmail.com bana ulaşabilirsiniz.

boniface jackson dedi ki...

Bu genellikle, bugün iyi para kredi hizmeti alır
güvenilir, güvenli, süzülmüş
Uluslararası Kredi Ajansı tarafından da test edilmiş ve Güvenilir ve. Biz kredi vermek
Eğer bir kredi ihtiyacı gerçekten eğer herhangi bir amaçla,,, sadece bize bildirin
miktarı kredi olarak ihtiyaç ve sizin yanınızdaki
sorunlar rağmen bireylerin sorunu kredileri Üzeri olacak onların
finansal koşulların., ve düşük kredi puanı.
Eğer bir kredi ihtiyacı var mı?
Faturalarınızı ödemek istiyor musunuz?
Eğer maddi açıdan istikrarlı olmasını istiyor musunuz?
Yapmanız gereken tek şey nasıl hakkında daha fazla bilgi için bizimle irtibata için
başladı ve istediğiniz kredi almak.
Bu teklif geri zamanında ödemek mümkün olacak herkese açıktır.
Not yani geri ödeme süresi tartışılabilir olduğunu ve faiz oranı
% 2.
Not: Biz individuals- aşağıdaki krediler sunuyoruz
Ticari krediler (Güvenli ve Teminatsız)
Küçük İşletme Yönetimi krediler (SBA), (Güvenli ve Teminatsız)
Bireysel krediler (Güvenli ve Teminatsız)
Konut kredileri (Güvenli ve Teminatsız)
% 2 faiz ile (Güvenli ve Teminatsız) ve daha birçok Mortgage kredileri
oranı; Bir Minimum için başvuruda
$ 500.00 $ 50.000.000,00 bir Maximum. İlgilenen adayların lütfen gerekir
e-posta yoluyla bize ulaşın: [bonifaceloancompany@gmail.com].
Sen şekilde talep tam kredi miktarı bizi bilgilendirmek için bekleniyor
Bize Kredi Şartlar ve Koşullar size etkinleştirin. Eğer varsa
Bizim firmadan kredi almak ilgilenen.
Aşağıda verilen kısa başvuru formunu doldurun ve biz Lütfen
Eğer içinde herhangi bir finansal ihtiyaçlarına size yardım etmek söz
KREDİ BAŞVURU FORMU {ONLİNE FORMU}
ÖN EK {MR., MRS. MS., DR., Vb.}
1) ADINIZ ...................
2) ÜLKE ................
3) SİZİN MESLEK .............
4) SİZİN MEDENİ DURUMU .........
5) TELEFON NUMARASI ................
6) AYLIK GELİR ............ ..
7) ADRES .....................
KREDİ ............ OF 8) AMACI.
9) KREDİ TALEBİ ................
10) TELEFON ...............
11) KREDİ ŞARTLAR VE SÜRE ... Firmamız posta iletişim kutusu
via- [bonifaceloancompany@gmail.com]

gabriel stanley dedi ki...

Merhaba, ben Bay Gabriel Stanley, yaşam süresi fırsat kredi veren özel bir kredi borç veren duyuyorum. Eğer acilen borçlarını ödemek ya da işinizi geliştirmek için bir kredi ihtiyacı bir kredi ihtiyacım var mı? Sen bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilmiştir? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı? Daha fazla arıyor tüm mali sorunları geçmişte bir şey yapmak için buradayız çünkü. Biz kötü bir kredi var ya da para ihtiyacı% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için maddi desteğe ihtiyacı olan bireylere, fon ödünç. Biz güvenilir ve yararlanıcı yardım sağlamak ve kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Yani e-posta ile bize en bugün başvurun:
(insuranceloanhome@gmail.com)

Mrs. Laura dedi ki...

Halo, saya Mrs. Laura Rodriguez, pemberi pinjaman pinjaman swasta yang memberikan pinjaman. Apakah Anda membutuhkan pinjaman mendesak untuk melunasi utang Anda atau Anda membutuhkan pinjaman untuk meningkatkan bisnis Anda? Anda telah ditolak oleh bank dan lembaga keuangan lainnya? Apakah Anda membutuhkan pinjaman konsolidasi atau hipotek? mencari lebih karena kita di sini untuk membuat semua masalah keuangan Anda sesuatu dari masa lalu. Kami meminjamkan dana kepada individu yang membutuhkan bantuan keuangan, yang memiliki kredit buruk atau membutuhkan uang untuk membayar tagihan, untuk berinvestasi dalam bisnis pada tingkat 2%. Saya ingin menggunakan media ini untuk memberitahu Anda bahwa kami memberikan bantuan yang handal dan penerima dan akan bersedia untuk menawarkan pinjaman. Jadi hubungi kami hari ini melalui email di: lauraloancompany@gmail.com

debra morgan dedi ki...

Hello Am Puan, Debra Morgan Am sah dan dipercayai pemberi pinjaman pinjaman memberi pinjaman
atas terma yang jelas dan mudah difahami dan syarat pada kadar faedah 2%. dari
$ 12000 kepada $ 7000000 USD, Euro Dan Pounds Sahaja. Saya memberi Pinjaman Perniagaan,
Pinjaman Peribadi, Pinjaman Pelajar, Pinjaman Kereta Dan Pinjaman Untuk Bayar Off Bil. jika anda
memerlukan pinjaman apa yang anda perlu lakukan adalah untuk anda untuk menghubungi saya secara langsung
di: morgandebra816l@gmail.com
Tuhan memberkati Anda.
Regards,
Puan Debra Morgan
E-mel: morgandebra816@gmail.com


Nota: Semua jawapan hendaklah dihantar kepada: MORGANDEBRA816@GMAIL.COM

Sydney Ethan dedi ki...

Merhaba,

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Biz muhtaç yardım ana amacı ile sertifikalı akredite kredi kredi şirketi vardır. Biz 2% faiz oranı $ 15,000,000.00 maksimum kredi aralığı $ 5,000.00 minimum kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız Yani, sadece e-posta yoluyla bize ulaşın: Sgrmarketers@outlook.com

içtenlikle
yönetim

motec sminth dedi ki...

Biz, kayıtlı garantili ve Hükümet, sertifikalı uluslararası kredi şirketi ve biz bireyler, şirketler, kuruluşlar, ticari kuruluşlar ve tüm dünyada her türlü insanlara kredi vermek vardır.
  Eğer herhangi bir amaç için bir kredi ihtiyacı var mı? Eğer bir finansal sorun Are you finansal çözüm Motec Kredileri Şirket tüm finansal sorunlarına çözüm gerek var mı, bizim krediler, kolay, ucuz ve hızlı. Eğer gerektirir kredi için bugün bize ulaşın, biz sadece% 3 faiz oranı bütçenize uygun herhangi bir kredi sağlayabilir. Bize e-posta. info.motecloanfirm@gmail.com

                            Borçlunun bilgi
Ad Soyad: ....................
Ülke: ...........
Kredinin miktarı ........
kredi süresi: .......................
Kişisel Telefon No: ...........

motec sminth dedi ki...

Biz, kayıtlı garantili ve Hükümet, sertifikalı uluslararası kredi şirketi ve biz bireyler, şirketler, kuruluşlar, ticari kuruluşlar ve tüm dünyada her türlü insanlara kredi vermek vardır.
  Eğer herhangi bir amaç için bir kredi ihtiyacı var mı? Eğer bir finansal sorun Are you finansal çözüm Motec Kredileri Şirket tüm finansal sorunlarına çözüm gerek var mı, bizim krediler, kolay, ucuz ve hızlı. Eğer gerektirir kredi için bugün bize ulaşın, biz sadece% 3 faiz oranı bütçenize uygun herhangi bir kredi sağlayabilir. Bize e-posta. info.motecloanfirm@gmail.com

                            Borçlunun bilgi
Ad Soyad: ....................
Ülke: ...........
Kredinin miktarı ........
kredi süresi: .......................
Kişisel Telefon No: ...........

John Lisa dedi ki...

Eğer borcu temizlemek veya iş geliştirmek için kredi ihtiyacı yok. johnlisaloncompany2003@gmail.com: Bunu yaparsanız E-posta lütfen aşağıdaki kredi başvuru formunu doldurarak bize ulaşın

Kredi Başvuru Adı:
Cinsiyet: Adres:
Telefon Numarası:
Kredi Miktarı Gerekli:
Kredi Tutarı Süre:

Teşekkürler .... Sahibinden.
Tüm yanıtlar johnlisaloncompany2003@gmail.com iletilmesi gerektiğini unutmayın

John Lisa dedi ki...

Eğer borcu temizlemek veya iş geliştirmek için kredi ihtiyacı yok. johnlisaloncompany2003@gmail.com: Bunu yaparsanız E-posta lütfen aşağıdaki kredi başvuru formunu doldurarak bize ulaşın

Kredi Başvuru Adı:
Cinsiyet: Adres:
Telefon Numarası:
Kredi Miktarı Gerekli:
Kredi Tutarı Süre:

Teşekkürler .... Sahibinden.
Tüm yanıtlar johnlisaloncompany2003@gmail.com iletilmesi gerektiğini unutmayın

kati morgan dedi ki...

Eğer bir kredi güvence ilgileniyor musunuz? Do you, Eğitim Bir özellikleri satın, ya da daire için ödeme, bir projeyi yürütmek, iş için bir kredi ihtiyacım var. ESAS FİNANS ONLINE SERVİS daha az çaba ile rüya gerçekleştirmek yardımcı bir finansal organizasyondur. 4% @ düşük faiz oranı. NE OLURSA OLSUN SİZİN KREDİ IS! Hala uygulayabilirsiniz. E-posta; katimorganfinancialcompany@gmail.com

Francis Johnson dedi ki...

Merhaba! Eğer acil kredi ihtiyacı faturaları yerleşmek için, ya da işlemek için mısınız
Bazı finansal zorluklar? Ya da orada bir kuyu için arıyorlar
kredi almak için gizli kredi teklif? Burada dileğin geldi
İstenilen kapı adım. İşte Francis Johnson Kredi Enstitüsü minimum bir de meşru yetişkin kredi sunuyor
2% gibi düşük bir minimum faiz oranı ile, yukarıda eski ve 18 yaş,
Yıllık. Diğer ayrıntılı bilgi almak için, aşağıdaki e-posta adresi ile temas bizi koyun lütfen.
Corporativeloancompany@gmail.com
Trust layık olmalıdır Lütfen.
Teşekkür Ederim.

FRED LARRY LOAN COMPANY PLC dedi ki...

Eğer işinizi veya herhangi bir amaca finanse etmek için acil kredi ihtiyacınız var mı? Biz sertifikalı ve yasal ve uluslararası lisans kredi borç veren, biz% 2 makul bir faiz oranı, ticari firmalar, şirketler ve bireyler için krediler sunuyoruz, kısa ya da uzun vadeli kredi olabilir, ya da kötü kredi var olsa bile, biz işleyecek biz kredi bilgilerinizi almak gibi kredi en kısa sürede uygulama bu e-posta bize ulaşın almak gibi {} fredlarryloancompany@gmail.com biz en kısa sürede size cevap verecektir
Amacımız müşterilerimize en iyi oluşturmak ve onlara güvenli bir hizmet vermek için, bizim paketler şunlardır:
* Konut Kredisi
* Oto Kredisi
* Mortgage kredisi
* İş kredisi
* Uluslararası kredi
* Kişisel kredi
* Her türlü kredi,
Hiçbir sosyal güvenlik ve hiçbir kredi kontrolü,% 100 memnuniyet garantisi vardır. Yapmanız gereken bize ne istediğinizi bildirin ve biz kesinlikle rüya} true.{fredlarryloancompany@gmail.com gelmek yapacak.

bir kredi alma gerçek yardım

Mr. Leon dedi ki...

Merhaba,
Mali üzüyor bugün doldurun: Bu Allah'tan korkan kadın gülümseme, ben 106.000 € bir kredi var ve arkadaşlarım iki herhangi bir sorun ya da hayal kırıklığı olmadan bu kişi bir kredi almıştır. Ben aslında proje ve diğer kredi için para için başvuruda eğer, yanlış kişiyi seçmek için değil tavsiye ederiz. Çünkü Bayan Lisa bu mesajı yayınlamak, ben ondan alınan kredi ile mutlu hissediyorum. Ben onur ve bana hayatımı düzenlemek için bu kredi fonu olsun yardımcı oldu Allah korkusu kadının bu kadınla tanıştım bir arkadaşı aracılığıyla oldu, Bu yüzden kişiyi memnun ve onu sormak hizmetler için size yardımcı Bayan Lisa karşılamak zorunda önermek . Onun iletişim e-posta adresi: Kent_lisaloanfirm@hotmail.com

Jose Dennison dedi ki...

Eğer finansal ihtiyaçlarını çözmek için acil kredi ihtiyacınız var mı? Biz 5,000.00 den 250.000.000,00 Max değişen krediler sunuyoruz, biz, hiçbir kredi kontrolleri, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik ve burada tüm dönemlerde% 100 garantili dış kredi sunuyoruz. Biz de Euro kredi sorunu, tüm kredilerin sterlin ve dolar kuru% 2 ise sen ilgilenen aşağıdaki bilgileri josedennison007@gmail.com Via bize geri almak: Adınız: Ülke: Şehir: Adres: Gerekli miktar: zaman süresi: Yaş: Cinsiyet: Meslek: hayır Telefon: teşekkür ederim. Mr.jose

Binaley Salami dedi ki...

Eğer bir kredi ihtiyacı var mı? Banka kredi sizi inkar etmiş, biz burada
mali yardım etmek, artık tüm yapmanız gereken herhangi bir anlık kredi almak için (binaleyfinancialinstitution@gmail.coM) aracılığıyla bize e-posta için
Herhangi bir hedefe miktarı. Sizin mutluluğunuz bizim önceliğimizdir.

Adı: Binaley Salam
Şirket adı: Binaley Finans Kurumu
E-posta: binaleyfinancialinstitution@gmail.com

HIZLI KREDİ BUGÜN İÇİN GEÇERLİ

don john dedi ki...

Merhaba.
Eğer stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse şimdi Başbakan faiz oranı kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli olan, bu e-postaya cevap lütfen. (donjohnloan@gmail.com) gerekli isim ve miktarı.

Theresa Theresa dedi ki...

Genel Müdür Annem theresa, kredi kredi "
Kredi çözümü, ben bir faiz oranı ile kredi borç razıyım
% 2, Biz ticari kuruluşların ve değişen özel kredi sunuyoruz
1 ila 25 arasında bir dönem ile 10 milyon dolar maksimum 6.000 $
yaş, biz, düşük faiz oranları kredi ve kredi çek teklif
, bireysel kredi, borç konsolidasyonu kredileri, girişim sermayesi teklif
işletme kredileri, eğitim kredileri, ev kredileri veya "krediler için
Nedeni! Ancak, bizim yöntem, size miktarını belirtmek için şansı sunuyor
kredi ihtiyacı ve gelemez de süresi, biz çok vardır
sertifikalı ve tescilli, biz de sigortalı kredi maksimum
Bizim ana öncelikleri güvenlik,

Biz müşterilerimize birçok kredilerin verilmesinde bir banka havalesi kullanırım
ve 12 SAAT iş ve size maksimum süreyi alacak
Eğer ilgileniyorsanız finanse alma garantisi, doldurun lütfen
Borçlu Kredi Başvurusu dışarı ve daha fazla için bize geri gönderin
Işlem.

Borçlu Bilgisi (Bilgi zorunlu alanlar kalın görünür).
Tam adı (ler):
Yaş:
Açık Adres:
ülke:
İletişim Numarası:
Kredi Miktarı Talep:
ihtiyaç kredileri:
Kredi süresi:
İstihdam Durumu:

Biz işitme size yakında bekliyoruz.
saygılarımla
theresaloancompany

Bizim e-posta theresaloancompany@gmail.com yoluyla bize ulaşın

Theresa Theresa dedi ki...

Genel Müdür Annem theresa, kredi kredi "
Kredi çözümü, ben bir faiz oranı ile kredi borç razıyım
% 2, Biz ticari kuruluşların ve değişen özel kredi sunuyoruz
1 ila 25 arasında bir dönem ile 10 milyon dolar maksimum 6.000 $
yaş, biz, düşük faiz oranları kredi ve kredi çek teklif
, bireysel kredi, borç konsolidasyonu kredileri, girişim sermayesi teklif
işletme kredileri, eğitim kredileri, ev kredileri veya "krediler için
Nedeni! Ancak, bizim yöntem, size miktarını belirtmek için şansı sunuyor
kredi ihtiyacı ve gelemez de süresi, biz çok vardır
sertifikalı ve tescilli, biz de sigortalı kredi maksimum
Bizim ana öncelikleri güvenlik,

Biz müşterilerimize birçok kredilerin verilmesinde bir banka havalesi kullanırım
ve 12 SAAT iş ve size maksimum süreyi alacak
Eğer ilgileniyorsanız finanse alma garantisi, doldurun lütfen
Borçlu Kredi Başvurusu dışarı ve daha fazla için bize geri gönderin
Işlem.

Borçlu Bilgisi (Bilgi zorunlu alanlar kalın görünür).
Tam adı (ler):
Yaş:
Açık Adres:
ülke:
İletişim Numarası:
Kredi Miktarı Talep:
ihtiyaç kredileri:
Kredi süresi:
İstihdam Durumu:

Biz işitme size yakında bekliyoruz.
saygılarımla
theresaloancompany

Bizim e-posta theresaloancompany@gmail.com yoluyla bize ulaşın

Adsız dedi ki...

Merhaba,
Eğer borçlarını temizlemek için acil kredi gerekir veya u bankalar ve diğer mali kurumlar tarafından reddedilen mı? Işinizi geliştirmek için bir sermaye kredi gerekiyor mu?
Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var mı?
tüm mali sorunları geçmişte bir şey yapmak için buradayız olarak artık arama. Biz bireyler dışarı fon kredi
mali yardım ihtiyacı, bir kötü kredi veya para ihtiyacı var
% 2 oranında iş yatırım, faturaları ödemek için. Ben güvenilir ve yararlanıcı yardımda ve size kredi sunmak için istekli olacağını sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum. Yani e-posta yoluyla bugün bize: emmanuelthomasloancompany@gmail.com

marry coleloanscompany dedi ki...

Rabbin barış sizinle olabilir.
Eğer bir iş adamı ya da kadın mısınız? Eğer herhangi mısınız
finansal stres ya da başlatmak için fon gerekiyor
Kendi iş?
a) kişisel kredi, iş genişletme.
b) iş başlatmak ve eğitim.
c) Borç konsolidasyonu.
Adı: ..........................................
Ülke: .........................................
Adres: ..........................................
Medeni Durum: .......................................
Cinsiyet: ................................................ ...
Yaş ................................................. ....
Kredi Miktarı Gerekli: .........................
Kredi Süre: ...................................
Kişisel Mobil Numara: .......................
aylık
Gelir: .....................................
Teşekkür Ve Tanrı korusun
E-posta: marycoleloanscompany@gmail.com

Adsız dedi ki...

Eğer bir okunaklı kredi arayışında mısınız? Eğer çevrenizdeki bir kredi elde zor buluyor? veya bir özel veya ticari kredi faturalarınızı ödemek için? Bugün bize ziyaret ve funded.via e-posta almak: (mary.judy555@outlook.com) BİZİM E-POSTA ADRESİ VE CEVABI İÇİN LÜTFEN KOPYALA: mary.judy555@outlook.com

Mr. Leon dedi ki...

Merhaba,
Mali üzüyor bugün doldurun: Bu Allah'tan korkan kadın gülümseme, ben 106.000 € bir kredi var ve arkadaşlarım iki herhangi bir sorun ya da hayal kırıklığı olmadan bu kişi bir kredi almıştır. Ben aslında proje ve diğer kredi için para için başvuruda eğer, yanlış kişiyi seçmek için değil tavsiye ederiz. Bayan Henly ve ben ondan alınan kredi ile mutlu hissediyorum çünkü ben bu mesajı yayınlamak. Ben onur ve bana hayatımı düzenlemek için bu kredi fonu olsun yardımcı oldu Allah korkusu kadının bu kadınla tanıştım bir arkadaşı aracılığıyla oldu, Bu yüzden kişiyi memnun ve onu sormak hizmetler için size yardımcı Bayan Henly karşılamak zorunda önermek . Onun iletişim e-posta adresi: henlyomerloanfirm@hotmail.com

joyce roland dedi ki...

Biz muhtaç insanlara yardım için kurulmuş bir örgüt vardır
Böyle mali yardım gibi destek. Yani, mali geçiyor eğer
Sorun bir finansal karmaşa var ve fon gerekirse
Kendi iş kurma ya da bir kredi ihtiyacınız borcunu ödemek veya ödeme
faturaları, güzel bir iş başlatmak, ya da bunu zor
, yerel bankalardan sermaye kredisi almak E yoluyla bugün bize - posta
joycerolandloancompany@gmail.com
 "Peki, bu fırsatı senden geçmesine izin vermeyin
Sen tamamlamak ve aşağıda ayrıntıları dönmek için tavsiye edilir ..

Adınız: ______________________
Adresiniz: ____________________
Sizin Ülke: ____________________
Senin görevin: __________________
gerekli kredinin miktarı: ______________
Kredinin Dönem: ____________________
Aylık Geliri: __________________
Cep Numarası: ________________
Daha önce bir kredi için başvuruda mı: ________________
Eğer dürüst tedavi edilir bir önceki kredi, dava varsa? ...

Hızlı hareket ve finansal stres, karmaşa ve zorlukları çıkmak
e yoluyla JoyceRolanLoanCompany bugün temasa - mail:
joycerolandloancompany@gmail.com

Mr. Mark Williams dedi ki...

BİR KREDİ İHTİYACI DO !!!

Merhaba, Benim adım Bay Mark Williams. Ben bireysel ve kurumsal kişilere kredi vermek özel bir borç veren duyuyorum. Sana sahip
çok bankalar tarafından geri çevirdi? Eğer işinizi kurmak için finansman ihtiyacınız var mı? Için finansman ihtiyacınız var mı
size iş genişleme? Yoksa kişisel kredi ihtiyacım var? Benim kredi kişisel iş kredisi değişmektedir. Benim ilgi
oranı çok uygun fiyatlı ve bizim kredi süreci de çok hızlı. Ben tüm finansal sıkıntılar geçmişte yapmak için çok istekli değilim. Eğer finansal problemler çözüldü almak için gerçekten hazırsanız, sonra başka arama ve bugün bir kredi için geçerlidir. Eğer ilgileniyorsanız seni benim koşullarını verebilir böylece VERİ FORMU doldurunuz.

Borçlular VERİ FORMU

1) İSMİNİZ ..........
2) ÜLKE ..........
3) SİZİN MESLEK ..........
4) SİZİN MEDENİ DURUMU ..........
5) TELEFON NUMARASI ..........
6) AYLIK GELİR ..........
7) ADRES ..........
8) AMAÇ ..........
9) KREDİ TALEBİ ..........
10) TELEFON ..........
11) KREDİ SÜRESİ ..........

Benim e-posta adresi aşağıda belirtilmiştir: Ben yapmak için sabırsızlanıyoruz

sen.
==========
Teşekkürler
Sayın Mark Williams
Cevap E-posta: richardsoncliffordloancompany@gmail.com

Donald paul dedi ki...

Eğer mali AŞAĞI İSENİZ !! Eğer, bizim şirketten bir kredi almak bizim posta bize ulaşın ve SİZİN BORÇ açıklık getirmek istiyorum ... Bu bir fırsattır: donaldtrustfundscompany@gmail.com

Berry Loanscompany dedi ki...

ŞİMDİ Bir KREDİ İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.
Merhaba, Benim adım Illuminati KREDİLER vardır. Ben bireysel ve kurumsal kişilere kredi

vermek özel bir borç veren duyuyorum. Eğer çok bankalar tarafından geri çevirdi mı? Eğer

işinizi kurmak için finanse gerekir mi, ya da iş genişleme için acil finansman ihtiyacınız

var mı? Yoksa kişisel kredi ihtiyacım var? Benim kredi kişisel iş kredisi değişmektedir.

Benim faiz oranı% 2 ve bizim kredi süreci de çok hızlı. Ben tüm finansal sıkıntılar geçmişte

yapmak için çok istekli değilim. Eğer finansal problemler çözüldü almak için gerçekten

hazırsanız, sonra başka arama ve bugün bir kredi için geçerlidir. Eğer nazik ilginizi

çekiyorsa bu E-POSTA ADRESİ bize ulaşın; illuminatiloanscompany@gmail.com

harry coach dedi ki...

Merhaba.
Eger stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse simdi Basbakan faiz orani kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulasin. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için, güvenli olan, bu e-postaya cevap lütfen. (faithbank@ymail.com) gerekli isim ve miktari.

web sitemizi ziyaret edin (http://faithbankcompany.gnbo.com.ng)

Fred Peterson dedi ki...

Merhaba sevgili Başvuran

Ben isim Sayın Fred Peterson duyuyorum ve ben dünya çapında Fred Peterson Dünya Kredisi sahibi değilim. Benim büyük yaptıklarının onuruna, Ben hiç% 3 sadece bir düşük faiz oranı düşünebildiğim kredinin her türlü vermek olduğunu bilmek sizi seveceksin.

Şimdi Acele ve biz kredi çalışan alacak böylece acil kredi için geçerlidir.

Fredloans2@hotmail.com veya fred112.peterson@gmail.com ya da websitesi:: http://petersonfred.wix.com/fredloansinc bugün bize ulaşın.

Bugün kredi için başvuruda ve bunu istediğiniz gibi hızlı olsun.

Fred Peterson.

motec sminth dedi ki...

Hepinize selamlar !!!!

Ben ......... tekrar buradayım

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer iş yapmak için bir kredi almak ilgileniyor musunuz?
Ya da. Do you ödemek için bir borç var? Bir altyapı oluşturmak, ya da daha da senin
Eğitim? Biz dünyanın herhangi bir kredi vermek. Bizim faiz oranı
Konumdan bağımsız veya kredi durumunun kıymetli süresi% 3.
Bugün kredi almak Firma Adresi e-posta yoluyla Bize şimdi için:
info.motecloanfirm@gmail.com

(Borçlular BİLGİ)
Ad Soyad: .........
Kredinin miktarı .................
Ülke: ........................
Kredinin süresi ..............
Kişisel Telefon No: ............

Sizinle iş yapmak için bekliyor gibi teşekkür ederiz.

Saygılarımla
Bay Benson

motec sminth dedi ki...

Hepinize selamlar !!!!

Ben ......... tekrar buradayım

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer iş yapmak için bir kredi almak ilgileniyor musunuz?
Ya da. Do you ödemek için bir borç var? Bir altyapı oluşturmak, ya da daha da senin
Eğitim? Biz dünyanın herhangi bir kredi vermek. Bizim faiz oranı
Konumdan bağımsız veya kredi durumunun kıymetli süresi% 3.
Bugün kredi almak Firma Adresi e-posta yoluyla Bize şimdi için:
info.motecloanfirm@gmail.com

(Borçlular BİLGİ)
Ad Soyad: .........
Kredinin miktarı .................
Ülke: ........................
Kredinin süresi ..............
Kişisel Telefon No: ............

Sizinle iş yapmak için bekliyor gibi teşekkür ederiz.

Saygılarımla
Bay Benson

KASIH BAMBANG dedi ki...

Glory olmak Tanrı için, bir kredi arıyor? Ben çok sahte kredi kredi burada olduğundan, çok dikkatli olmak burada her bir tavsiye lütfen. Ben onların firmadan kredi talep çünkü ben 8 sahte kredi borç veren bir kurbanı olmuştur, ben bu kadar para kaybetti. ben neredeyse benim ben denemek için daha seçeneğiniz vardır ve bu gerçek bir Kredi Sahibinden çünkü ben denedim bir kredi Alacakliya beni tanıtmak i bir arkadaş önce gelen borç sahibi kişiler tarafından hapse atıldı çünkü ben neredeyse süreç öldü. i sadece bir kez onlarla kaydolun stres olmadan Cahya Kirana Kredi Firma benim kredi aldım, bu yüzden bu tanıklığı yapmaya karar verdi. Eğer iyi Cahya Kirana Kredi Firma ile irtibata kredi ihtiyacınız varsa seni tavsiye lütfen. e-posta ile temasa geçin. Cahya de, creditfirm @ gmail.com hala kasihbambang2012@gmail.com de daha fazla bilgi için benim e-posta ile bana ulaşabilirsiniz. Tanrı sana yardım ve çok dikkatli olun

klay thompson dedi ki...

merhaba

Klayfirm11@blumail.org: Bir kredi Hızlı ve faturaları ödemek için uygun şekilde ve üzerinden bugün bize% 3 ucuz faiz oranı sizin projeyi finanse yeniden başlaması için uygulayın. Kredi, bir kredi teklifi ihtiyacı olan minimum, ben herhangi bir borc 1,000.00 seçim duyuyorum bir sertifikalı kayıt ve kredi okunaklı ilgileniyor iseniz, bugün bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu kredi almak için, kredi süreci hakkında daha fazla bilgi için bana ulaşın terimler ve kredilerin koşulları ve kredi miktarı olarak size aktarılacaktır. Eğer ilgileniyorsanız ben acil yanıt gerekir.

Adsız dedi ki...

Alacaklının Adı: Bay Paul William.
Sahibinden E-posta: paul_william_loanhouse@hotmail.com

Biz dünyanın her yerinde 50 yıllık geri ödeme süresi bir yıl içinde% 3 gibi düşük çok düşük yıllık faiz oranları ile, özel, ticari ve bireysel krediler sunuyoruz. Biz 5000 $ 'dan 100 $ milyon ABD arasında değişen krediler sunuyoruz.

İlgilenenler feryat kredi başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir:

KREDİ BAŞVURU FORMU
KREDİ TALEBİ
Tam adınız *
E-posta adresiniz *
Telefonunuz *
Sizin adresiniz *
Sizin Şehir *
State / Province *
Ülke *
Faks Numarası
Doğum tarihi *
Eğer bir hesabınız var mı? *
Daha önce başvuruda bulunmuş? *
Kredi Miktarı Gerekli *
Kredinin süresi *
Kredinin amacı *
Bana bir kimlik taranmış kopyasını gönder: *

Alacaklının Adı: Bay Paul William.
Sahibinden E-posta: paul_william_loanhouse@hotmail.com

Saygılarımızla,
Bay Paul William.
paul_william_loanhouse@hotmail.com

Chevron Company dedi ki...

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? İletişim Monticelli Mario Dante kredi Şirketi (chevronfinancialdepartment@gmail.com) biz vb bireyler, firmalar, sigorta, hayat süresi fırsat kredisi veren herhangi bir mali zorluk ya da yatırım için kredi ihtiyacı misiniz yoksa, sizin ödemek için kredi gerekiyor tüm mali sorunları geçmişte bir şey yapmak için buradayız gibi faturaları başka arama. % 2 faiz oranı. Ben size mali sorun olduğunu çözmek için kredinin her türlü size yardım etmeye hazır olduklarını bildirmek için bu büyük orta kullanmak istiyorum. Bize e-posta: chevronfinancialdepartment@gmail.com

AHMAD BAK dedi ki...

Her biri Merhaba, benim adım Ben hızlı internet kredinin için arıyorlar Dolandırıcılar ve fraudstars eline değil çok dikkatli olmak tüm Endonezya uyarmak için bu orta kullanmak istiyorum, Bak Ahmed ise, sahte bir sürü internet burada kredi kredi ve birkaç tanesi i Allah i birkaç kredi borç veren aldatmasın edildikten sonra, lütuf çim benim hayatımı değiştirdi Bir okunaklı ve gerçek kredi borç veren beni yönettiği nasıl bir tanıklık kesme istiyorum, hakiki Burada internette, ben kayıt ücreti, isurance, vergi ödeyerek bu kadar para kaybetti ve ödenmesinden sonra ben hala benim kredi alamadım. Internet üzerinde bir kredi almaya çalışırken pek çok ay sonra ve ben eklemek olmaz kim online okunaklı kredi borç veren bir kredi almak çok umutsuz oldu bu yüzden onların firmadan kredi almadan para kucaklama miktarı scammed benim ağrıları, sonra ben son zamanlarda çevrimiçi bir kredi var benim bir arkadaşım ile temasa karar, biz konuyla ilgili tartışılan ve bir Kadın Jeanne Roland Kredi Firma CEO'su Bayan Jeanne Roland denilen hakkındaki sonuca bana söyledi. Kredi stres olmadan kolayca kabul edildi ve tüm hazırlıkları nerede kredi olarak kayıttan sonra kredi transferi ve az 4 saat içinde ilgili yapılan öylesine i% 2 düşük faiz oranı ile (TL50,000) bir kredi toplamı için uygulanan Benim banka hesabına yatırılır. Yani ben hızla jeanne.loanfirm@gmail.com ya jeanne.loanfirm@financier.com onu ​​e-posta şimdi ona temas için bir kredi ihtiyacı birini tavsiye etmek istiyorum. O ben Tanrı o benim hayatımda yapmış iyi bir şey için onu korusun olacağını dua yapıyorum ki bilmiyor. Ayrıca daha fazla bilgi için baktionoahmad@gmail.com bana ulaşabilirsiniz

carren ben dedi ki...

Eğer bir kredi ihtiyacınız var mı? Eğer bir iş adamı ya da kadın ve işinizi artırmak için bir kredi ihtiyacım var ?? Eğer bir iş başlatmak için sermayeye ihtiyaç mı? Senin kredi sorunları olabilir ne olursa olsun biz düşük ve uygun faiz oranı hem bireyler ve firmalar için kredi teklif olarak, burada yardımına geliyor.
Bugün kredi almak için (carrenbenfirm@outlook.com veya carrenbenfirm@gmail.com) bugün bize ulaşın.

Peter Jackson dedi ki...

Ben adına göre Christina Mills değilim. Ben nedeniyle birkaç online kredi ile kandırdı benim çaresizliğe scammers everywhere.Few ay önce mali gergin edildi ve orada çünkü çok dikkatli olmak tüm kredi arayanların uyarmak için bu orta kullanmak istiyorum, Türk yaşıyor. Bir arkadaşım bir çok güvenilir borç bana bahsedilen herhangi bir stres olmadan 2 saatin altında bana 85.000 € bir teminatsız kredi ödünç Peter Jackson adında kadar neredeyse umudunu kaybetmişti. Peterjacksonloan001@outlook.com Cehennemin ben o sahte kredi verenler elinde geçti çünkü tüm kredi arayanların uyarmak için bu orta kullanıyorum: Eğer kredinin her türlü ihtiyacı varsa sadece aracılığıyla artık onunla temasa. Ve ben de bana sizin bir zamanlar bir kredi ihtiyacı da başkalarına bu bilgileri aktarmak yardım etmek isteyeceksiniz, ben o hileli online kredi elinde geçti böyle cehenneme geçmesine bile benim düşmanım görmesin Ayrıca Peter Jackson sizin kredi almak var, ben Allah ona uzun ömürler versin gerektiğini dua.
Tanrı sonsuza dek onu korusun.
Christina Mills
Benim kredi aldım nasıl Tanıklık

paul elvis dedi ki...

Eğer bir kredi ihtiyacı var mı? Olmak istiyor musunuz
maddi açıdan istikrarlı? Yoksa, sizin genişletmek istiyoruz
iş? Biz, şirket kredi, oto kredisi sunuyoruz
çok azaltılmış bir de ticari kredi, ve bireysel kredi
rahat süresi% 3 faiz oranı olan
tartışılabilir. Bu teklif mümkün olacak herkese açık
zamanında geri ödemek için. Lütfen bize geri eğer olsun
Daha fazla bilgi için ilgi, İletişim E-mail:

paulelvisloans@hotmail.com

CARO WHITE dedi ki...

PRUDENT VE GİZLİ SERVİS KREDİ BİR KREDİ VE KORUMAK VE ANLATTIKLARI, SİZ TOO IT katılımcısı OLABİLİR!
Her biri Merhaba, ben adı ile Bayan Caro Beyaz, ABD vatandaşı değilim. Ben hemen, şimdi zengin övünebilir Rab borç veren ve başarılı bir kadına perişanlık bir seviyede, zarafet çim benim hayatımı değiştirdi gerçek okunaklı kredinin götürdü nasıl tanıklık yayın için bu orta kullanmak istiyorum stres veya mali zorluklar olmadan zengin ve sağlıklı mutlu bir hayat. Bugün artık namus bir kadın olarak kabul ediyorum. Internet üzerinde bir kredi almak için çalışmakla ay sonra, hiçbir boşuna oldu ve bana $ 2000 toplamı kandırdı Ve bu olduğunda, ben çok karışık ve çaresiz ve dua oldu Dolandırıcılar, eline oldu Tanrı benim ağrıları eklemek olmaz bir gerçek okunaklı ve gerçek kredi borç veren çevrimiçi beni bulmak için. Yani son zamanlarda çevrimiçi bir kredi var benim bir arkadaşım aramaya karar verdi, biz bu konuda tartışmak ve bizim sonuçlandırılması için o RAYMOND RUSSELL INTERCONTINENTAL FİNANS DÜNYA CEO'su Bay Russell Raymond adlı bir adam hakkında bana anlattı. Yani yıllık% 2 gibi düşük bir faiz oranı ile, miktarı ($ 506,000.00) için bir kredi için uygulanan ve ben onları benim maksimum şirket verdi ve Kurum tarafından bana verilen talimatlara uyma, yakında, benim kredi onaylanmış Kolayca herhangi bir stres ya da gecikme ve transfer kredisi ile ilgili ve benim Banka Hesabına yatırılan kredinin en az iki (2) gün içinde yapılan tüm hazırlıklar olmadan. Halkım uzak ve yakın, bu büyük bir tanıklık değil mi? Bu artık kötü olanlar var nerede hala iyi ve dürüst olanlar olduğuna inanıyoruz beni yapar. (Russellintercontinentalfinance@gmail.com), hep Allah'a ki Cennette dua: Yani orada, bir gerçek ve hakiki bir kredi güvenliğini korumak için aşağıdaki e-posta adresi aracılığıyla Russell Raymond Intercontinental Finans irtibata lütfen isteyen olduğunu size tavsiye etmek istiyorum O hayatımda yapmış iyi şeyler için onu korusun. Birçok dolandırıcılığı bir online kredi borç veren ararken kez daha, dikkatli olun! Ben her zaman insanlara anlatmak bir şey bu kurumda bir kredi için başvuran, bir azami İyi İnanç ve güven layık olması gerekir olmasıdır. Teşekkür ederim.

Mrs. Laura dedi ki...

Moshi Moshi
Saya Mrs Laura Rodriguez CEO Laura Pinjaman Perusahaan, A pemberi pinjaman kredit pribadi yang terdaftar dan sah. Kami memberikan jasa keuangan (PINJAMAN) dan kami memberikan pinjaman pada tingkat bunga rendah dari 2% ke keuangan cacat, individu, perusahaan, industri, perusahaan dan orang-orang dalam masyarakat. Dan juga mensponsori Anda untuk melepaskan bakat Anda dan mencapai tujuan Anda, kami memberikan pinjaman mulai dari $ 2000 dan di atas ... Kami siap memenuhi kebutuhan Anda, dan bagaimana Anda bisa mendapatkan pinjaman ini secara online dan akses account online. Hubungi kami melalui Email: lauraloancompany@gmail.com

JOEL WILLIAMS dedi ki...

Eğer acil bir mali kredi kredi ihtiyacınız var mı?
* Banka hesabınıza Çok hızlı ve anında transferi
Parayı aldıktan sonra * Geri Ödeme sekiz ay başlıyor
banka hesabı
% 2 * Düşük faiz oranı
* Uzun süreli geri ödeme (1-30 yaş) Uzunluk
* Esnek kredi koşulları ve aylık ödeme
*. Ne kadar finanse etmek sürer? Kredi başvuru sonra
Sen bir ön cevap 24 saatten az bekleyebilirsiniz
ihtiyaç duydukları bilgiyi aldıktan sonra 72-96 saat içinde fon
Sizden.

Meşru İletişim ve lisanslı güven şirketi yetkili
diğer ülkelere finansal yardım.
Daha fazla bilgi ve kredi başvurusu için aracılığıyla, ortak iş formu

E-posta: cashfirmarena@gmail.com

SIR EVA DEMETER
Genel müdür
CASHFIRM

Cinderrela Bill dedi ki...

Cinderrela Kredi Firma dünya çapında önde gelen bağımsız kredi şirketlerinden biridir. Biz iyi kurulmuş ve yıllar boyunca ihtiyaç ve bireysel ihtiyaçlarına iyi bir anlayış geliştirmiştir. Biz adil müşterilerimize tedavi ve profesyonel, samimi ve yararlı bir hizmet sunmak için kararlıyız. Bizim prosedürleri biz şartları uygun bir ürün sunuyoruz sağlamak için, size uygun şekilde tasarlanmıştır, formaliteler en aza indirilir ve birlikte her program için esnek bir yaklaşım ile, sizin kredi isteği tamamlamak emin olun. Biz müşteriler değiştirmek ve 47 yıldır hayatlarını iyileştirmek yardımcı oldum ve biz işletmeler ve bireyler her türlü kredilerin bir yelpazesi sunmak için eşsiz bir konumda bulunmaktadır, gerçekten bağımsızdır. Amacımız finansal ihtiyaçlarını karşılamak için ve sizin memnuniyetiniz bizim Cinderrela Kredi Firma dünya çapında önde gelen bağımsız kredi şirketlerinden biridir. Biz iyi kurulmuş ve yıllar boyunca ihtiyaç ve bireysel ihtiyaçlarına iyi bir anlayış geliştirmiştir. Biz adil müşterilerimize tedavi ve profesyonel, samimi ve yararlı bir hizmet sunmak için kararlıyız. Bizim prosedürleri biz şartları uygun bir ürün sunuyoruz sağlamak için, size uygun şekilde tasarlanmıştır, formaliteler en aza indirilir ve birlikte her program için esnek bir yaklaşım ile, sizin kredi isteği tamamlamak emin olun. Biz müşteriler değiştirmek ve 47 yıldır hayatlarını iyileştirmek yardımcı oldum ve biz işletmeler ve bireyler her türlü kredilerin bir yelpazesi sunmak için eşsiz bir konumda bulunmaktadır, gerçekten bağımsızdır. Amacımız finansal ihtiyaçlarını karşılamak için ve sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Yani% 2 faiz oranı kredi vermek zorunda neden bizim hizmet ilgilenen varsa, bugün bize geri almak lütfen.
E-posta: cinderella.loanfilm@gmail.comçok önemlidir. Yani% 2 faiz oranı kredi vermek zorunda neden bizim hizmet ilgilenen varsa, bugün bize geri almak lütfen.
E-posta: cinderella.loanfilm@gmail.com

«En Eski ‹Eski   1 – 200 / 499   Yeni› En yeni»

Yorum Gönder

Lütfen yorumunuzu veya sorunuzu buraya yazınız.